Veidai

2020.04.15 12:09

Harry ir Meghan Markle šeimos draugė: naujasis gyvenimo etapas Los Andžele jiems kelia šiokių tokių sunkumų

LRT.lt 2020.04.15 12:09

Karališkųjų pareigų atsisakę princas Harry su žmona Meghan Markle ir jųdviejų sūnumi Archie praėjusį mėnesį atvertė naują gyvenimo lapą ir iš Vankuverio salos Kanadoje persikėlė gyventi į Los Andželą. Tiesa, šeimos draugė, garsi gamtos sergėtoja Jane Goodall užsienio žiniasklaidai užsiminė, kad naujasis etapas princui Harry kelia šiokių tokių sunkumų, rašo „People“.

88-erių primatologė, antropologė J. Goodall žiniasklaidai pasakojo, kad nuo tada, kai princas Harry atsitraukė nuo karališkųjų pareigų, jiedu palaiko ryšį. Artimos šeimos draugės manymu, Harry gyvenime reikėjo pokyčių, todėl jis ir persikėlė gyventi į Jungtines Amerikos Valstijas.

„Nežinau, kaip klostysis jo karjera, bet taip, mes palaikome ryšį, nors manau, kad šiuo metu jis susiduria su šiokiais tokiais sunkumais“, – „Radio Times“ sakė J. Goodall, rašo „The Guardian“.

Princas Harry ir M. Markle karališkųjų pareigų neteko kovo 31-ąją dieną. Kiek anksčiau jie iš Vankuverio salos Kanadoje persikėlė į namą Los Andžele.

Kaip anksčiau rašė „People“, pora laikėsi karantino apribojimų, niekur nėjo iš savo naujųjų namų ir gyveno viltimi.

„Kaip ir visi kiti, jie prisitaikė prie (socialinės distancijos), elgiasi atsargiai ir yra saugūs“, – „People“ pasakojo vienas šaltinis. – Nepaisant nežinomybę sėjančių pasaulinių įvykių, jie į ateitį žvelgia pozityviai. Jie džiaugiasi galėdami pažymėti vieno etapo pabaigą ir oficialiai atversti naują gyvenimo lapą.“

Kalbėdama apie princo Harry ir jo brolio Williamo indėlį aplinkosaugoje, gamtos sergėtoja J. Goodall užsiminė apie tai, jog broliai užsiima medžiokle, tačiau išreiškė viltį, kad jaunėlis netrukus nutrauks šią veiklą.

„Taip, išskyrus tai, kad jie medžioja, – sakė J. Goodall paklausta, ar karališkosios šeimos nariai prisideda prie gamtos saugojimo. – Tačiau manau, kad Harry nebemedžios, nes Meghan tai nepatinka.“

Praėjusią vasarą princo Harry`io šeimą aplankiusi J. Goodall pasakojo, jog apie pasitraukimą nuo karališkųjų pareigų jis užsiminė gerokai anksčiau, nei apie tai paskelbė viešai.

Duodama interviu „Daily Mail“, šeimos draugė pasakojo, jog jiedu su princu Harry šnekėjosi apie sūnaus auginimą.

„Pokalbio pabaigoje mūsų pasiklausyti atėjo ir Meghan su Archie. Jis buvo labai mažas ir mieguistas, nelabai džiaugėsi paimtas iš mamos rankų“, – prisiminė J. Goodall.

Sveikindamasi su Archie, kuriam netrukus sukaks vieneri, ji pamena kūdikiui pamojusi „karalienės mostu“. „Turbūt jam teks to išmokti“, – nusišypsojo.

„Ne, jis taip neaugs“, – J. Goodall prisimena jau tada ištartą princo Harry`io užuominą apie ateities planus.

Tuo metu princas Harry su M. Markle viešai dar nebuvo užsiminę apie karališkųjų pareigų atsisakymą, tačiau buvo atsisakę sūnui suteikti karališkąjį titulą.