Veidai

2020.04.15 10:18

Vėliavą kelia ir eterio veidai – pamatykime vieni kitus ne gatvėse, o languose

LRT.lt2020.04.15 10:18

Pabūkime šitaip kartu, pamatykime vieni kitus languose, sako žinomi eterio veidai, žurnalistai ir visuomenės veikėjai, prisijungę prie LRT kvietimo iškelti Lietuvos vėliavą – mūsų vienybės simbolį.

„Grožį pamatyti galime visame kame. Štai kokia nuostabi man mūsų vėliava su Vyčiu ir trispalvė taip pat, – savo „Instagram“ pasidalijusi nuotrauka rašė televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė. – LRT kviečia visus kelti vėliavą savo namuose, languose, balkonuose ar kieme. Vėliava vienybės simbolis. Pabūkim šitaip kartu.“

„Būkime vieningi – iškelkime vėliavą! Pamatykime vieni kitus ne gatvėse, ne parkuose, o languose“, – ragino televizijos laidų vedėjas Ignas Krupavičius.

„Keliu vėliavą kur tik galiu! LRT laiku atgaivino puikią iniciatyvą. Išsiverš Vytis ir iš šių negandų, o kasdienybė taps ryškia ir spalvinga, lyg Tautinė Trispalvė“, – mintimis prie savo nuotraukos dalijosi žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

„Kai matau trispalvę, žinau, kad esame laisvi. Nesvarbu, kad šiuo metu esame namie“, – rašė LRT sporto žurnalistas Ramūnas Grumbinas.

Buvusi prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėja ir knygos „Nustokim krūpčioti. Prezidentė Dalia Grybauskaitė“ autorė Daiva Ulbinaitė taip pat iškėlė vėliavą. „Prisijungiu ir keliu vėliavą žmoniškumui, kurio pastaruoju metu šalyje tikrai daug. Kasdien kas nors nustebina nauja gerumo ir dosnumo iniciatyva ar tiesiog žmonišku požiūriu, – rašė ji savo feisbuke. – Savitarpio pagalba kuria stiprų ryšį. Rūpinkimės vieni kitais. Kaip sako mano vienas kolega, karantinas baigsis ir pasimirš, o kaip elgeisi per krizę žmonių atmintyje išliks ilgam.“

„Trispalvėje telpa viskas, kas yra svarbu Lietuvos žmonėms. Ji yra mūsų laisvės, vienybės ir stiprybės simbolis, mūsų istorijos džiaugsmingiausių ir tamsiausių akimirkų liudininkė. Su ja rankose kovojo ir už ją žuvo mūsų tėvai ir seneliai, su ja mes švenčiame jų iškovotą laisvę. Šiuo metu kartu su visu pasauliu išgyvename ypač sudėtingą laikotarpį.

Įveiksime ir šiuos sunkumus būdami vieningi ir susitelkę, būdami kovotojai. Išsikelkime mūsų vėliavas, parodykime, kad esame vieningi, kad esame stiprūs ir palaikykime tuos, kurie dabar yra priešakinėse kovos su COVID-19 pandemija linijose“, – sakė LRT vadovė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

LRT kviečia dalintis savo vėliavų nuotraukomis socialiniuose tinkluose (pažymint @LRT) arba atsiųsti jas LRT el. paštu keliuveliava@lrt.lt. Gyventojai kviečiami išsikelti valstybinę trispalvę arba istorinę su Vyčiu vėliavas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.