Veidai

2020.04.13 20:47

„Dainuokim kartu“: namie likusios muzikantų šeimos vėl stebino išmone ir naujais talentais

atnaujinta 23.07
LRT.lt2020.04.13 20:47

Specialus karantino projektas „Dainuokim kartu“ – proga ne tik išgirsti mėgstamų atlikėjų dainas, bet ir pamatyti, kaip ir kuo jie gyvena. 10 šeimų muzikinius pasirodymus ruošė pagal praėjusioje laidoje jiems skirtas užduotis. Kaip jiems sekėsi?

Projekto „Dainuokim kartu“ žiūrovai galėjo balsuoti už labiausiai patikusį pasirodymą skambindami arba siųsdami SMS žinutę. Visos surinktos lėšos atitenka Finansų ministerijos įsteigtam, prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujamam COVID-19 pasekmių mažinimo fondui. Daugiausiai žiūrovų simpatijų šį pirmadienį sulaukė Žvagulių šeimos pasirodymas.

Laidą studijoje vedė Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Giedrius Savickas, pasirodymus nuotoliniu būdu komentuoja muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys ir komunikacijos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė.

Pirmoji iš namų uždainavo Žvagulių šeima. Praėjusioje laidoje jiems teko užduotis dainuojant panaudoti puodus ir keptuves, tad atlikėjai dainos pabaigoje jais ėmė ir užgrojo.

Dainuokim kartu! III laida. Žvagulių šeimynos atliekamas kūrinys

Po jų dainą „Pavasaris gimtinėje“ iš sodybos traukė Tadas Juodsnukus ir Iglė Bernotaitytė. Su jiems tekusia užduotimi – dainuoti liečiantis galvomis, jiedu susidorojo itin kūrybiškai – sugebėjo ir pašokti, ir pasisupti sūpynėse.

Dainuokim kartu! III laida. Iglė ir Tadas – „Pavasaris gimtinėje“

Įsilinksminę Katažina ir Deivydas Zvonkai namuose uždainavo itališkai. Katažino brązgino gitarą, o Deivydas, kaip buvo užduota praėjusioje laidoje, grojo armonika.

Dainuokim kartu! III laida. Zvonkų šeimyna – „Bella Ciao“

Kartu su Jurgiu ir Akmėja Brūzgomis šįkart dainavo ir jų vyresnioji dukra, kiek galėdama pritarė ir mažoji. Visa šeimyna atliko jausmingą dainą, o pasirodymą siausdami nufilmavo lauke.

Dainuokim kartu! III laida. Brūzgų šeimynos muzikinis pasirodymas

Daugiau šeimos narių į šio savaitgalio pasirodymą įtraukė ir seserys Kleopatra, Sofija ir Julija Vasilevskytės. Kadre vis pasirodydavo ir jauniausia sesutė.

Dainuokim kartu! III laida. Kleopatra, Sofija ir Julija Vasilevskytės atlieka nuotaikingą kūrinį

Jurgis ir Erica Didžiuliai surengė jaukų visos šeimos pasisėdėjimą prie šventinio stalo ir smagiai lingavo traukdami dainą „Tu ateik į pasimatymą“.

Dainuokim kartu! III laida. Didžiulių šeima – „Tu ateik į pasimatymą“

Karolis Talutis ir Kristina Jure iš namų išėjo į lauką ir naujam gyvenimui prikėlė legendinę grupės „Karališka erdvė“ dainą „Karalių paslaptys“. Beje, vaizdo klipe užfiksuotas ir dar vienas atlikėjos K. Jures talentas – skambant dainai ji nutapė dainos temą atitinkantį paveikslą.

Dainuokim kartu! III laida. Karolis Talutis ir Kristina Jure – „Karalių paslaptys“

Projekte su sūnumi Adu dalyvaujantis Vidas Bareikis šią savaitę eteryje vietą užleido savo atžalai. Adas per savaitę sukūrė ir įdainavo naują dainą apie pižamų vakarėlį bei nusifilmavo klipe. Tik pabaigoje prie jo prisijungęs tėtis po pasirodymo sakė besididžiuojantis savo sūnumi, o Adas prisipažino, kad kurti buvo labai linksma, o rezultatas nustebino ir jį patį.

Dainuokim kartu! III laida. Vido ir Ado Bareikių surengtas pižamų vakarėlis

Sesėms Mildai ir Teresei Andrijauskaitėms, dar žinomoms kaip „Baltos varnos“ praėjusią savaitę teko itin sudėtinga užduotis – atlikti dainą gestų kalba. Per savaitę išmokti savo dainos žodžius gestų kalba sesėms pavyko puikiai.

Dainuokim kartu! III laida. „Baltos varnos“ atliko dainą gestų kalba

Violeta ir Vilius Tarasovai visus žiūrovus nukėlė į saulėtą pajūrį. Būtent ten jie nufilmavo spalvingą šios savaitės pasirodymą.

Dainuokim kartu! III laida. Vilius ir Violeta Tarasovai – „Spalvotas dangus“

Muzikiniame projekte iš namų dalyvauja Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings, Katažina ir Deivydas Zvonkai, Vidas ir Adas Bareikiai, Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė, Vilius ir Violeta Tarasovai, Jurgis ir Akmėja Brūzgos, Kleopatra, Sofija ir Julija Vasilevskytės, Karolis Talutis ir Kristina Jurė, Milda ir Teresė Andrijauskaitės, dar žinomos kaip „Baltos varnos“, Tadas Juodsnukis ir Iglė Bernotaitytė.

I „Dainuokim kartu“ laida

Dainuokim kartu! Šeimynos karantine laiko veltui neleidžia: dainavo nuo „Zombių“ iki „Mamma Mia“

II „Dainuokim kartu“ laida

Dainuokim kartu! II šeimyninė karantino laida – dar daugiau nuotaikingų dainų ir išradingų namų sąlygomis kurtų vaizdo klipų

Žinomi šeimyniniai duetai ir muzikiniai numeriai iš visų Lietuvos kampelių žiūrovus džiugins kiekvieną karantino savaitgalį nuo kovo 28 d. 21.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ.