Veidai

2020.04.13 09:39

Andrea Bocelli kvietė „apkabinti pulsuojančią sužeistos Žemės širdį“

BNS 2020.04.13 09:39

Italų tenoras Andrea Bocelli surengė solinį Velykų koncertą tuščioje Milano katedroje, kurio transliaciją internetu visame pasaulyje stebėjo milijonai karantino sąlygomis gyvenančių žmonių.

Koncertas „Muzika vilčiai“, kuris buvo transliuojamas per „YouTube“, jau peržiūrėtas daugiau kaip 22 mln. kartų.

Pritariant vargonams, A. Bocelli didingoje gotikinėje katedroje atliko keturias dainas. Koncertas baigėsi „Amazing Grace“ atlikimu nuo katedros laiptų, rodant tuščių Paryžiaus, Londono ir Niujorko gatvių vaizdus.

„Dieną, kai švenčiame tikėjimą triumfuojančiu gyvenimu, didžiuojuosi ir esu laimingas galėdamas atsakyti „Taip“ į Milano miesto ir katedros kvietimą“, – sakoma prieš trumpą koncertą paskelbtoje aklo atlikėjo žinutėje.

„Internetu transliuojamos muzikos dėka, sutelkdami milijonus sunertų rankų visame pasaulyje, apkabinsime pulsuojančią sužeistos Žemės širdį“, – sakė dainininkas.

Lombardijos regionas, kurio sostinė yra Milanas, labiausiai nukentėjo per Italijos koronaviruso krizę: čia nuo COVID-19 mirė daugiau nei 9 tūkst. žmonių.

„Andrea Bocelli yra tikra Dievo dovana. Buvo nuostabu, kaip tik tai, ko man šiuo metu reikėjo... Ačiū, pone Bocelli, kad pasidalijote su mumis savo balso ir muzikos dovana“, – parašė „YouTube“ žiūrovė Peggy Young.

Bažnyčios Italijoje lieka uždarytos ir net popiežiaus Pranciškaus Velykų sekmadienio maldos buvo transliuojamos internetu.