Veidai

2020.04.11 20:32

23-ejus metus laiminga santuoka besidžiaugianti Sarah Jessica Parker – apie šeimos gyvenimą už kadro

LRT.lt2020.04.11 20:32

Kultinės serialo „Seksas ir miestas“ herojės Carrie vaidmenį sukūrusi Sarah Jessica Parker ne kartą sakė, kad yra visiškai nepanaši į savo heroję (nebent išvaizda), gyvenime jų pasirinkimai skirtingi. Priešingai nei Carrie, aktorė džiaugiasi motinyste, o netrukus minės 23-ąsias vestuvių su aktoriumi Matthew Brodericku metines.

Niujorkiečiai ir miesto svečiai su nekantrumu laukė šio balandžio, kai galės „Sekso ir miesto“ žvaigždę Sarah Jessica Parker bei Matthew Brodericką išvysti kartu vaidinančius Brodvėjuje. Jie jau porą mėnesių drauge repetavo pjesę „Plaza Suite“.

„Tai pirmas kartas, kai po vedybų vaidiname drauge. Net 23-ejus metus laikėmės nerašytos taisyklės kartu nedirbti. Įdomiausia tai, kad anksčiau niekada tiek daug laiko nepraleisdavome kartu, kiek pastaraisiais mėnesiais“, – CBS laidai „Sunday Morning“ sakė S. J. Parker.

Aktoriai pasakojo, kad kartu nedirba ir dėl praktiškų priežasčių – drauge jie augina tris vaikus – septyniolikmetį sūnų ir dešimtmetes dvynes. Taigi ir darbus jie stengiasi suplanuoti taip, kad bent vienas iš tėvų būtų namuose. Aktoriai ne kartą pasakojo, kad augindami vaikus jie stengiasi išsiversti be auklės.

„Kai gimė dvynės Tabitha ir Marion, pasamdėme auklę, kuri mums padėdavo, pasirūpindavo sūnaus Jameso tvarkaraščiu, parvesdavo jį iš mokyklos. Auklė ateina tada, kai abu esame užsiėmę“, – pasakojo S. J. Parker.

Anot jos, būti mama ne visuomet lengva, o ir Holivudo mamos susiduria su tais pačiais rūpesčiais, kaip ir bet kurios kitos. „Tu nuolat gyveni nerimaudamas dėl savo vaikų. Iš tiesų būti mama – labai sunku. Kartais jaučiuosi kaip sekretorė – nuolat turiu planuoti kitų žmonių gyvenimą, pasirūpinti, kad jie būtų vienur ar kitur nugabenti, neretai dar tenka sutvarkyti tai, ką jie palieka.

Tikiuosi, kad mano pastangos atsiperka ir aš matau, kaip mano vaikai tampa įdomiais, dorais žmonėmis, kurie nuveiks kažką prasmingo“, – „Girlboss Radio“ laidai sakė aktorė.

Gegužę Parker ir Broderickas minės 23-asias vestuvių metines, taigi jie neretai sulaukia žurnalistų klausimų apie tai, koks yra sėkmingos santuokos receptas.

„Su vyru apie tai nesame kalbėję. Nežinau, galbūt mums tiesiog pasisekė. Tačiau man patinka, kad mūsų santykiuose yra šiek tiek paslapties, man patinka ne viską žinoti apie savo vyrą. Man patinka, kad ir būdami kartu išsaugome savo privatumą.

Tikriausiai svarbiausia suprasti, kad nereikšmingi dalykai, iš tiesų yra nereikšmingi. Kita vertus, santykiai yra sudėtingas dalykas – tikiu, kad kartais vienas kitą erziname, tačiau taip pat ir didžiuojamės vienas kitu“, – svarstė aktorė.

Jai antrina ir sutuoktinis, teigęs, kad sutuoktiniai neturi būti vienas kitam it atversta knyga – tai kenkia romantikai: „Tačiau, kai reikia, svarbu kalbėtis – negalima eiti miegoti susipykus. Mūsų atveju tai veikia“.

Vis dėlto, žiniasklaidai apie savo santykius pora beveik nepasakoja ir teigia, kad tai dar viena jų santuokos paslaptis.

Sarah ir Matthew susitiko daugiau nei prieš du dešimtmečius. M. Broderickas garsėjo kaip vėjavaikis, turėjęs daug trumpalaikių romanų, o S. J. Parker tuo metu kūrė rimtus santykius su Robertu Downey jaunesniuoju.

Po penkerių metų draugystės aktorė vis tik ryžosi palikti R. Downey, kuris jau tuomet turėjo problemų dėl alkoholio. „Didžiąją dalį laiko praleidau bandydama išsiaiškinti, ar jam viskas gerai. Kartą sukaupiau visą drąsą ir pasakiau, kad jį palieku ir tikiuosi, kad per savo problemas nenumirsi“, – viename interviu prisipažino aktorė.

Netrukus po to Sarah sutiko Matthew. Jiedu susipažino teatre, kai Parker broliai pakvietė M. Brodericką režisuoti pjesę. Sarah nuolat užsukdavo į repeticijas ir taip užsimezgė jų pažintis. 1997-aisiais pora susituokė vienoje Niujorko sinagogoje, nuotaka dėvėjo ne tradicinę baltą, o juodą vestuvinę suknelę.

„Nenorėjome, kad žmonės į mus atkreiptų per daug dėmesio. Be to, draugams pasakėme, kad jie kviečiami į vakarėlį, nesakėme, kad tai bus mūsų vestuvės.

Jei prieš jį būčiau pirkusi vestuvinę suknelę, kas nors apie tai tikrai būtų sužinojęs. Vis dėlto, galbūt dabar taip nedaryčiau. Jei norėsime atnaujinti savo vestuvių įžadus, tikrai pasirinkčiau baltą suknelę“, – žurnalui „Harper‘s Bazaar“ teigė S. J. Parker.

Kaip tik tais metais, kai ištekėjo, aktorė gavo ir kultinį Carrie Bradshaw vaidmenį seriale „Seksas ir miestas“. Po metų pirmoji serija pasirodė eteryje, o 2004-aisiais – paskutinė. Dar porą kartų pagrindinės herojės susitikimo dviejuose „Sekso ir miesto“ filmuose. Dar ir dabar serialas yra mėgstamas žiūrovų, o nepaisant daugybės sukurtų vaidmenų, gerbėjams S. J. Parker visuomet pirmiausia yra Carrie.

Neretai aktorės klausia, kas bendro tarp jos ir Carrie. „Mes atrodome taip pat, turime tokią pačią figūrą. Aš kaip ir Carrie labai myliu Niujorką ir savanoriškai iš jo neišsikraustyčiau. Taip pat myliu madą, bet gyvenu ne dėl batų, o dėl savo vaikų.

Mane žavi tai, kad ji vertina ir saugo draugystę. Tačiau tik tiek. Mūsų gyvenimo istorijos labai skirtingos, mano gyvenimiški pasirinkimai taip pat. Gal todėl man ir buvo taip įdomu kurti šį vaidmenį“, – yra sakiusi žymi moteris.