Veidai

2020.04.03 13:12

Internete – nemokami Audriaus Bružo improvizacijos mokymai

LRT.lt2020.04.03 13:12

Karantinas – ne nuosprendis, o dar vienas iššūkis, į kurį kūrybingai kviečia pažvelgti teatro „Kitas kampas” aktoriai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Mes esam teatro aktorių specialiųjų pajėgų būrys, kuris visada pasiruošęs ir prisitaikantis prie bet kokių sąlygų“, – teigia teatro įkūrėjas ir vadovas Audrius Bružas, – Aktoriai pilietiškai klauso valstybės nurodymų, sėdi namuose, nejuokauja viruso tema, bet kūryba nesustoja, ji tik įgauna naujus pavidalus ir plečiasi į kitas plotmes“.

Analogų neturintis improvizacinis projektas

Teatro „Kitas kampas” aktoriai nuo balandžio mėnesio į eterį paleidžia internetinį improvizacinį projektą – „Impro Life“. Improvizaciją praktikuoti ir sėkmingai taikyti kasdieniame gyvenime gali visi – tokios taisyklės vedinas teatras „Kitas kampas“ kviečia visus pakilti nuo sofų ir pradėti improvizuoti.

„Impro Life“ – tai improvizacijos teorinė ir praktinė video mokymų platforma atnaujintame teatro „Kitas kampas“ „Youtube“ kanale. Improvizacijos bus galima mokytis online, stebėti praktinius užsiėmimus ir juose patiems dalyvauti, taip pat gauti asmenines praktines konsultacijas apie improvizaciją.

Pasak A. Bružo, kuris ir ves mokymus, gebėjimas improvizuoti gali pasitarnauti bet kurioje profesijoje ir gyvenimiškoje situacijoje, juk realiame gyvenime visi improvizuojame, tik ne visi tai darome sąmoningai.

„Susivokimas, kad gyvenime aš esu ir aktorius, ir scenaristas, ir režisierius, ir scenografas, mus gali išlaisvinti, bei paversti tikraisiais kūrėjais – savo gyvenimo kalviais“, – įsitikinęs improvizacijos meistras.

16 metų improvizacijos patirtį turintis A. Bružas „Youtube“ kanale dalinsis teorine pažintine mokomąja video medžiaga, kuri palies tokius klausimus, kaip: pagrindiniai improvizacijos principai ir jų panaudojimas kasdieniame gyvenime, improvizaciniai žaidimai, kuriuos galima žaisti namuose, taip pat aktorius atskleis, kaip improvizacija gali keisti kiekvieno jūsų gyvenimą, kaip ji pakeitė A. Bružo gyvenimą ir kt.

Praktinių užsiėmimų, kurie bus trasnliuojami gyvai, metu žiūrovai bus kviečiami improvizuoti kartu su improvizacijos meistrais.

Naujausia „Impro Life“ laida „Youtube“ kanale pasirodys jau balandžio 3 d. Žiūrovų taip pat lauks ir tiesioginės transliacijos su karantino metu aktorių sukurtais personažais: A. Bružo įkūnytais DJ Zebooo, dėde Fredžiu, bardu Aidu, Kirilo Glušajevo linksmuoju sodininku bei kitais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.