Veidai

2020.04.04 20:56

Iš „Dainuokim kartu“ dalyvių namų vėl skambėjo dainos: kitą savaitę jiems teks pasukti galvas – laukia užduotys

atnaujinta 23.05
LRT.lt2020.04.04 20:56

Antrąjį šeštadienį LRT TELEVIZIJOS eteryje nuskambėjo karantino įkvėptas naujas projektas „Dainuokim kartu“, kurio dalyviai žiūrovams muzikinius pasirodymus dovanojo tiesiai iš savo namų. Su žiūrovais sveikinosi ir atlikėjų vaikai, ir augintiniai, o kitą kartą projekto dalyviams teks gerai pasukti galvas – jie gavo specialias užduotis.

Nors projekto dalyviai dainuoja namuose ir televizijos eteryje transliuojami jų pačių nufilmuoti pasirodymai, į TV studiją vis tiek atskubėjo operatoriai, apšvietėjas, režisierius, laidos vedėja J. Jurkutė-Širvaitė – žmonės, be kurių transliacija neįvyktų.

Karantinas padiktavo ne tik projekto formatą, bet ir pažėrė puokštę iššūkių laidos vedėjams – apribojus fizinius žmonių kontaktus, nuspręsta jų nebegrimuoti.

„Su kolege juokavome, kad dabar teks pačioms prisiminti įgūdžius ir susirasti visas kosmetines priemones. Laidai rengiausi taip pat pati. Laidos formatas toks jaukiai naminis, todėl į aukštakulnius net nežiūrėjau. Ko gero, pirmą kartą eteryje būsiu su sportiniais bateliais“, – apie šio šeštadienio vakarą kalbėjo J. Jurkutė-Širvaitė.

Kaip ir praėjusį šeštadienį, iš ekranų sveikinosi ir dalyvių pasirodymus vertino LRT popmuzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys bei komunikacijos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė. Žinoma, į studiją atvykę svečiai nepamiršo apsauginių priemonių – veidus dengiančių skydelių ir pirštinių.

Linkėjimus siuntė ir ištikimiausias „Dainuokim kartu“ žiūrovas – aktorius Giedrius Savickas, juokavęs, kad šiuo metu ieško, kaip apsikirpti nuotoliniu būdu.

Nuotaikingą vakarą atidarė muzikalieji Deivydas Zvonkus su žmona Katažina Zvonkuviene, sudainavę legendinį hitą „Diskoteka“. Savo namuose įsirengę tikrų tikriausią diskoteką su švieselėmis, iš ekranų jie sveikinosi su savo mažaisiais, kurie drąsiai mojavo ir šypsojosi į kamerą.

„Džiaugiuosi, kad jiems kaimynai neiškvietė policijos“, – apie Zvonkų namuose surengtus šokius kalbėjo R. Zilnys. Ir iš tiesų – atlikėjai prisipažino, jog vieną naktį repetavo tiek, kad nepajuto, kaip atėjo beveik trečia valando ryto.

Prie ekranų iš savo namų prisijungė ir vaikų apsuptas atlikėjas Stanislavas Stavickis-Stano, įsisupęs į jaukų chalatą. Jis Zvonkų šeimai davė užduotį – Katažinai kitą šeštadienį liepė sugroti gitara, o Deivydui – akordeonu.

Dainuokim kartu! II laida. Zvonkų šeimyna – „Diskoteka“

Gerą nuotaiką skleidė ir Didžiulių šeima – Erica Jennings, Jurgis Didžiulis ir jųdviejų sūnūs Pranas ir Antanas. Vaikinų tėvai juokavo, kad juos dalyvauti konkurse paperka pažadu užsakyti maisto iš jų mylimų restoranų. Šeima atliko naują savo kūrybos dainą – „Muzikuojam kartu“.

Vieną po kitos naujas dainas pastaruoju metu kepantys atlikėjai juokavo, kad taip išnaudoja laisvą karantino laiką. R. Zilnys pastebėjo, kad jei karantinas užsitęs, gali būti taip, jog dienos šviesą išvys naujas atlikėjų albumas „Karantino dainos“.

Didžiuliai kitai savaitei gavo užduotį paruošti pasirodymą, kuriame atsispindėtų frazė „man šalta“.

Dainuokim kartu! II laida. Didžiulių šeimyna – „Muzikuojam kartu“

Vidas Bareikis su sūnumi Adu atliko dainą „Mergaitė iš kosmoso“. Ekrane netrūko energijos – ritmingos muzikos, efektų, šviesų ir įspūdingų Vido ir Ado judesių. Žiūrovai išvydo naujos V. Bareikio dainos muzikinį klipą, kuris per karantiną buvo nufilmuotas jo namuose.

„Bareikių pasirodymai nerealūs“, – gyrė garderobą pakeitęs ir šilkiniais marškiniais pasipuošęs Stano. Vidas su Adu kitą savaitę rengs vakarėlį – jie gavo užduotį paruošti pasirodymą, kuriame atsispindėtų pižamų vakarėlis.

Dainuokim kartu! II laida. Vidas ir Adas Bareikiai – „Mergaitė iš kosmoso“

Nuotaikingieji Žilvinas Žvagulis su Irena Starošaite šįkart pasirodymą surengė savo balkone ir kieme. Namuose muzikuojantys atlikėjai prisipažino kartais dėl garsios muzikos sulaukiantys skundų iš kaimynų, tačiau tai jiems nesutrukdė skleisti geros nuotaikos. Kaip ir praėjusį šeštadienį, jiems pritarė ištikimieji augintiniai.

Kitą savaitgalį atlikėjams teks pasukti galvą ir išlaisvinti fantaziją – jie gavo užduotį „3 puodai ir keptuvė“.

Dainuokim kartu! II laida. Žilvinas Žvagulis su Irena Starošaite – „Mano kiemas“

Jaukioje židinio šviesoje romantišką dainą „Sušalę lašai“ atliko Vilius ir Violeta Tarasovai. Nors atlikėjų šeima gyvena Klaipėdoje, šiuo metu prisipažino prie jūros neinantys – laikosi karantino taisyklių.

„Man taip smagu, kad sugebame net ir per ekranus ištransliuoti tiek šilumos“, – Tarasovų pasirodymu džiaugėsi D. Filmanavičiūtė. Kitą šeštadienį atlikėjus išvysime susiderinusius – jie gavo užduotį „Viena šeima – viena spalva“.

Dainuokim kartu! II laida. Vilius ir Violeta Tarasovai – „Sušalę lašai“

Į savo namus pakvietė ir Brūzgų šeimyna – atlikėjas Jurgis Brūzga su žmona Akmėja, kuriems nuotaikingai šokdamos ir dainuodamos pritarė dukros.

Kadangi karantiną šeima ir toliau leidžia už miesto, tam, kad galėtų susijungti su TV studija ir žiūrovais, jiems vėl teko eiti ieškoti interneto ryšio. „Gerai, kad gyvenate miške, galite triukšmauti“, – apie Brūzgų užkurtą vakarėlį kalbėjo R. Zilnys.

„Labai pasiilgome draugų, norime juos apkabinti“, – linkėjimus siuntė linksmoji ir muzikalioji šeima, kitai savaitei gavusi užduotį pavadinimu „Netikėtas indėnas namuose“.

Dainuokim kartu! II laida. Brūzgų šeimyna atlieka nuotaikingą kūrinį

Praėjusį šeštadienį traukusios legendinės grupės „Abba“ dainą „Mamma Mia“, šį šeštadienį seserys Kleopatra, Sofija ir Julija Vasilevskytės pasirinko kur kas lyriškesnį Billie Eilish kūrinį. Tiesioginiame eteryje seserys kalbėjo, kad per karantiną nuobodžiauti joms netenka – reikia mokytis nuotoliniu būdu, daug laiko atima ir pasiruošimas projektui „Dainuokim kartu“.

Seserims užduotį kitam savaitgaliui perdavė joms ir jų tėveliams puikiai pažįstamas atlikėjas Vaidas Baumila, su kuriuo Sofija dalyvavo LRT TELEVIZIJOS projekte „Dvi kartos“. Jų užduotis – kitą savaitgalį savo dainą sudainuoti pasipuošus kuo daugiau įvairių improvizuotų suknelių – iš staltiesių, užuolaidų, rankšluosčių ar kitų namų apyvokos daiktų, kurie šaus į galvą.

Dainuokim kartu! II laida. Kleopatra, Sofija ir Julija Vasilevskytės atlieka Billie Eilish kūrinį

Grupės „8 Kambarys“ narys Karolis Talutis ir atlikėja Kristina Jure sudainavo Jessie J dainą „Price Tag“. „Jūs tinkate vienas prie kito. Karolis žino, kada nesikišti, o Kristina žino, kada dainuoti“, – komentavo R. Zilnys.

Jiems užduotį perdavė K. Talučio bičiulis V. Bareikis. Atlikėjų duetui kitą šeštadienį teks paplušėti iš peties – jie turės sukurti naują dainos „Karalių paslaptys“ versiją, o savo pasirodymą nufilmuoti leidžiantis saulei.

Dainuokim kartu! II laida. Karolis Talutis ir Kristina Jure – „Price Tag“

Į savo namus pakvietė ir seserys Milda ir Teresė Andrijauskaitės, dar žinomos kaip „Baltos varnos“, atlikusios dainą „Baltas kambarys“.

Su žiūrovais jos sveikinosi tik ką pavakarieniavusios ir prikirtusios gardžios picos. Seserys juokėsi, jog vadeles atleido dar gerokai prieš karantiną, o per jį planavo sugrįžti prie taisyklingos mitybos, tačiau ne viskas vyksta pagal planą.

Kadangi seserys užduotį kitai savaitei galėjo rinktis iš trijų variantų, joms duota laiko pagalvoti. Projekto žiūrovai atlikėjams feisbuke prisiūlė krūvą nuotaikingų ir netikėtų užduočių – pavyzdžiui, sudainuoti dainą išgalvota kalba arba savo pasirodyme naudoti gestus.

Dainuokim kartu! II laida. „Baltos varnos“ – „Baltas kambarys“

Paskutiniai šįvakar savo namų duris pravėrė Tadas Juodsnukis ir Iglė Bernotaitytė, atlikę legendinę grupės „Foje“ dainą „Kitoks pasaulis“. Iš ekranų smalsiai sveikinosi ir jų augintinė Bella.

Tadui ir Iglei užduotį kitam šeštadieniui perdavė atlikėjas Dainotas Varnas. Atlikėjų duetui teko viena linksmiausių šio vakaro užduočių – jie pasirinktą dainą turės atlikti susiglaudę ir neatplėšdami vienas nuo kito galvų.

Dainuokim kartu! II laida. Iglė ir Tadas – „Kitoks pasaulis“

Projekto žiūrovai galėjo balsuoti už jiems labiausiai patikusius pasirodymus. Surinktos lėšos atiteks Finansų ministerijos įsteigtam, prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujamam COVID-19 pasekmių mažinimo fondui. Vakaro pabaigoje paaiškėjo, jog daugiausia žiūrovų simpatijų surinko Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis.

Žinomi šeimyniniai duetai ir muzikiniai numeriai iš visų Lietuvos kampelių žiūrovus džiugins kiekvieną karantino savaitgalį nuo kovo 28 d. 21.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ.