Veidai

2020.03.27 17:09

Vyriausybėje kalbėjęs „The Roop“ lyderis vilties dalyvauti „Eurovizijoje“ nepraranda

LRT.lt2020.03.27 17:09

„Visus, ypač jaunąją kartą kviečiu laikytis karantino ir šį laiką išnaudoti savo svajonėms įgyvendinti“, – kalbėjo nuotolinėje Vyriausybės konferencijoje dalyvavęs grupės „The Roop“ vokalistas Vaidotas Valiukevičius. Atlikėjas sulaukė ir klausimų apie „Euroviziją“ bei galimybę pasirodyti konkurse kitąmet.

„Pirmiausia norėčiau kreiptis į jaunąją kartą – jūs esate mūsų ateitis ir kiekvienas jūsų dabar labai svarbus Lietuvai. Suprantu, kad jums labai sunku pabūti namuose ir norisi bėgti susitikti su draugais, tačiau karantino trukmė priklauso ir nuo jūsų.

Kuo ilgiau ignoruosite karantiną, tuo ilgiau jis truks. Todėl visus jaunus žmones kviečiu pabūti namuose, o jei jau turite išeiti, nesibūriuokite, saugaus atstumo laikykitės ir prasilenkdami su praeiviu gatvėje“, – kalbėjo V. Valiukevičius.

Jis sakė tikįs, kad kiekvienas iš mūsų turime svajonių, tad karantinas – metas jas įgyvendinti: „Galbūt pagalvojate, kad turėdami daugiau laiko norėtumėte išmokti groti gitara, šokti (kad ir mūsų „On Fire“ šokį) ar piešti.

Taigi šis laikas skirtas tam. Internete yra daugybė nemokamų pamokų, taigi šį laiką išnaudokite savo svajonėms. O kai karantinas baigsis, galėsite pademonstruoti, ko išmokote. Tikiu, kad visi esate kūrybingi ir protingi, tad laikykimės karantino.“

Paklaustas ar tikisi, kad kitąmet galės atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“, grupės „The Roop“ vokalistas atsakė, kad visi grupės nariai to labai norėtų ir labai tikisi. „Sprendimas turėtų būti priimtas iki balandžio 1-osios. Standartiniai sprendimai čia jau negalioja, nes ir pats įvykis labai netradicijas – „Eurovizija“ atšaukta pirmą kartą per 64-erius metus.

Kiti klausia, ar vėl dalyvautume atrankoje. Nesuprantu, kodėl mes turėtume dalyvauti atrankoje, todėl kad vieną mes jau laimėjome, bet progos atstovauti savo šaliai neturėjome“, – kalbėjo V. Valiukevičius.

Vaidoto kreipimąsis į jaunąją kartą bei įžvalgos apie „Euroviziją“ – vaizdo įraše.

Šešelgis: mėginiai imami vis didesniu kiekiu, tyrimai plečiasi
Lietuvoje įsigaliojo karantinas – 7 trumpi patarimai, padedantys išvengti koronaviruso plitimo
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.