Naujienų srautas

Veidai2020.03.28 21:55

„Eurovizijos“ portalas konkursą perkėlė į namus: „Eurovision Home Contest“ laimėjo „The Roop“

LRT.lt 2020.03.28 21:55

Pirmą kartą per 64-erius metus atšaukus „Euroviziją“ konkurso naujienų portalas Esctoday.com surengė pramogą – „Eurovision Home Contest“ bei kvietė internetu balsuoti už labiausiai patikusias eurovizines šių metų dainas. Šio neoficialaus konkurso nugalėtojais tapo „The Roop“.

Praėjusią savaitę „Eurovizijos“ organizatoriai koronaviruso (COVID-19) pandemijos buvo priversti aštaukti šių metų konkursą. Ši žinia ištikimiausiems „Eurovizijos“ gerbėjams tapo didžiuliu nusivylimu – jie liejo apmaudą internete, kvietė pasirašyti peticijas ir bandė sugalvoti alternatyvas, kaip būtų galima surengti konkursą karantino sąlygomis.

Taigi „Eurovizijos“ konkurso portalas esctoday.com ištikimiausiems gerbėjams pasiūlė smagią pramogą – „Euroviziją“ internautų namuose. „Mūsų redakcija nusprendė surengti „Eurovision Home Constest“, kad kiekvienas iš savo namų galėtų balsuoti už mėgstamiausias šių metų dainas, kurios, deja, taip ir nenuskambės gegužę didžiojoje „Eurovizijoje“, – skelbiama portale esctoday.com.

Šeštadienio vakarą esctoday.com paskelbė, kad „Eurovision Home Contest“ laimėjo Lietuvos atstovai „The Roop“ su daina „On Fire“.

Konkursas, kaip ir tikroji „Eurovizija“, vyko tris dienas. Antradienį buvo balsuojama už atlikėjus, turėjusius pasirodyti pirmajame pusfinalyje, ketvirtadienį – už antrojo pusfinalio dalyvius, o šeštadienį surengtas „Eurovision Home Contest“ finalas.

Tiesa, patys atlikėjai nei pusfinaliuose, nei finale nepasirodė, tačiau net po kelias valandas buvo galima stebėti kaip keičiasi internautų balsai konkurso balų lentelėje.

Eurovizija 2020. Finalas. The Roop – „On Fire“

Antradienio vakarą vykusiame pirmajame pusfinalyje daugiausiai palaikymo sulaukė Lietuvos atstovai, grupė „The Roop“ ir jų daina „On Fire“, surinkę 10,516 balsų. Į finalą taip pat pateko Rusijos, Maltos, Norvegijos, Kipro, Azerbaidžano, Izraelio, Rumunijos, Švedijos ir Šiaurės Makedonijos atstovai.

Ketvirtadienio vakarą į „Eurovision Home Conterst“ finalą žengė dar dešimt dalyvių: daugiausiai balų surinkusi Islandija (2398), Gruzija, Šveicarija, Latvija, Graikija, Lenkija, Armėnija, Albanija, Estija ir Austrija.

Kaip ir kasmet, tiesiai į finalą pateko Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Vokietijos, Ispanijos ir Italijos atlikėjai bei Nyderlandų atstovas, kuriame teisę pasirodyti finale praėjusiais metais iškovojo Duncanas Laurence, triumfavęs praėjusių metų „Eurovizijoje“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi