Veidai

2020.03.27 12:15

Karantinas – proga prisiminti legendinius „Draugus“: serialą žiūri ir jame suvaidinusi Courteney Cox

LRT.lt 2020.03.27 12:15

Karantinas – puiki proga pabūti namie, perskaityti seniai susikaupusias knygas ir pažiūrėti serialus, kuriems vis neatsirasdavo laiko. Šia proga pasinaudojo ir legendinio serialo „Draugai“ aktorė Courteney Cox, nutarusi atgaivinti jaunystės prisiminimus ir peržiūrėti serialą, kuriame vaidino pati, praneša „Sky News“.

Pedantiškąją Monicą Geller įkūnijusi kultinio serialo „Draugai“ aktorė C. Cox taip pat ieško būdų, kaip nenuobodžiauti per karantiną. Kaip ir tūkstančiai kitų serialų mėgėjų, atsipalaidavimo įtemptu metu aktorė ieško žiūrėdama „Draugus“.

Nors paskutinis „Draugų“ sezonas buvo nufilmuotas 2004 m., filmų ir serialų žiūrėjimo platformose situacijų komedija vis dar išlieka viena žiūrimiausių.

Seriale taip pat vaidina Jennifer Aniston, Mattas LeBlancas, Lisa Kudrow, Matthew Perry ir Davidas Schwimmeris. Serialą sudaro 10 sezonų, iš viso nufimuotos 236 serijos.

„Kadangi žmonėms taip patinka „Draugai“, aš irgi nutariau pažiūrėti serialą, – laidų vedėjui Jimmy Kimmeliui sakė C. Cox. – Tik ką pradėjau pirmąjį sezoną. Jis tikrai labai geras!“

Tiesa, 55-erių aktorė minėjo, jog jos prisiminimai apie serialą migloti.

„Net nepamenu, kad būčiau vaidinusi seriale. Mano atmintis labai prasta. Pamenu, kad visi man labai patiko, pamenu, kad ten buvau ir man buvo smagu, bet serijų neatsimenu“, – prisipažino ji.

Kad aktorė nemeluoja, patvirtino ir televizijos laidų vedėjas Jimmy Kimmel, C. Cox ir savo pusbroliui – prisiekusiam serialo gerbėjui – surengęs trumpą viktoriną apie serialą „Draugai“.

Nors visi klausimai buvo susiję su Monica Geller, ją įkūnijusi aktorė buvo sutriuškinta rezultatu 5–0. C. Cox neprisiminė, su kuo įvyko pirmasis Monicos bučinys ir kas ketvirtajame sezone jai apšlapino koją.