Naujienų srautas

Veidai2020.03.26 21:25

Obuolys nuo obels: humoristo Manto Bartuševičiaus senelis dalijasi šmaikščiais karantino patarimais

LRT.lt 2020.03.26 21:25

Socialinių tinklų veikėjas ir humoristas Mantas Bartuševisčius savo feisbuke pasidalijo nuotaikingu vaizdo įrašu, kuriame savo patarimais dalijasi 92-iejų metų senjoras Vincas. Patarimų jis negaili ir jauniems, ir vyresniems. „Paskambinkite savo močiutei, kol aš jai nepaskambinau“, – pataria Vincas.

Humoristas M. Bartuševičius 2019-aisiais pelnė LRT „Metų apdvoanojimų“ statulėlę, už geriausią praėjusių metų pokštą – dainų konkurso „Eurovizija“ balų skelbimo parodiją. Panašu, kad humoro jausmo nestokoja ir jo, kaip pats sako, tėtukas Vincas.

„Jei atkeliavo aplankyti anūkai, neįsileiskite. Sakykite, kad pametėte ranką ir nežinote, kaip atrankinti. Pinigų ledams paduosite kitą kartą“, – savo kalbą pradeda Vincas. Jis taip sako, kad namuose pasibaigęs pienas taip pat nedidelė bėda: „Per karą iš vis neturėjome, ką valgyti, o čia matai, princams pienas pasibaigė.“

Senolis taip pat siūlo skaityti knygas, internete susirasti filmų, tinklalaidžių, dokumentikos. „Pavyzdžiui, LRT į savo mediateką prikėlė tiek turinio, tik spėk žiūrėti“, – pastebi jis.

Beje, M. Bartuševičiaus senelis Vincas Justinavičius dar pernai išgarsėjo kaip ryškiausias Lietuvoje vyresnio amžiaus „influenceris“. Šiuo metu „Instagram“ paskyroje tėtukas Vincas turi daugiau nei 10 tūkst. sekėjų. Jo nuotraukas ir vaizdo įrašus peržiūri tūkstančiai.

Socialinių tinklų žvaigžde tapti jam padėjo anūkas M. Bartuševičius, kuris priėmęs projekto „Prisijungusi Lietuva“ mestą iššūkį tapo e. skautų ambasadoriumi. E. skautai –14-29 metų jaunuoliai savanoriai, kurie moko vyresnio amžiaus žmones naudotis skaitmeninėmis technologijomis ir internetu.

Matyt, iš senelio humoro jausmą paveldėjo ir Mantas. Ir nors šių metų „Eurovizija“, turėjusi vykti Roterdame, atšaukta, prisiminkite jo pokštą, praėjusiais metais LRT „Metų apdovanojimuose“ pelniusį „Metų pokšto“ statulėlę.

Lietuvoje įsigaliojo karantinas – 7 trumpi patarimai, padedantys išvengti koronaviruso plitimo
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi