Veidai

2020.03.23 15:17

Atlikėjos Rihannos įkurtas fondas kovai su COVID-19 skyrė 5 milijonus JAV dolerių

LRT.lt2020.03.23 15:17

Savaitgalį JAV atlikėjos Rihannos įkurtas fondas „The Clara Lionel Foundation“ paskelbė skiriantis 5 milijonus JAV dolerių kovai su pasaulį apėmusiu koronavirusu, praneša „Vogue“. Pinigai atiteks vargingoms ir sunkiau virusą atremiančioms bendruomenėms.

Paramos fondo lėšos bus skiriamos rizikos grupei priklausančioms JAV bendruomenėms, Haičio ir Malavio gyventojų medicininiams testams ir gydymui, už pinigus reikiamomis apsaugomis (medicininėmis kaukėmis ir pan.) bus aprūpinti medikai.

Planuojama, jog už paramos pinigus bus įrengti intensyvios priežiūros skyriai, bus pagreitintas vakcinos išradimo procesas.

„Dar niekada nebuvo taip svarbu padėti sunkiai besiverčiančioms bendruomenėms – toms, kurias pandemija paveiks stipriausiai“, – kalbėjo paramą skyrusio fondo vadovė Justine Lucas.

2012 m. Rihannos senelių Claros ir Lionelio garbei įsteigtas „The Clara Lionel Foundation“ fondas teikia pagalbą ekstremalių situacijų ir stichinių nelaimių metu.

5 mln. JAV dolerių paramą skyrusi Rihanna prisijungė prie kitų garsenybių, stojusių į kovą su koronavirusu. Dainininkė Ciara su vyru Russellu Wilsonu paaukojo milijoną patiekalų organizacijai „Food Lifeline“, kuri teikia maistą daugiau nei 300 maisto bankų, prieglaudų ir maitinimo programų vakarų Vašingtone.

Aktorė Blake Lively su vyru, taip pat aktoriumi, Ryanu Reynoldsu taip pat pažadėjo skirti milijoną dolerių JAV ir Kanados maisto bankams, kurių teikiamos paslaugos šiuo metu yra itin paklausios.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt