Veidai

2020.03.21 20:48

„Dainuok su manim“ žiūrovai medikams paaukojo daugiau nei 18 tūkst. eurų

atnaujinta 23.31
LRT.lt2020.03.21 20:48

Lietuvoje įvestas karantinas keičia ir projekto „Dainuok su manim“ planus. Šeštadienį parodyta ketvirtoji ir paskutinė laida, nufilmuota dar prieš karantiną. Per ją balsuojant surinkta daugiau nei 18 tūkst. eurų bus skirta medikams. Per karantiną šou darys pauzę, o nuo kito šeštadienio LRT eteryje – naujas specialus projektas.

Paskutinėje laikinai stabdomo projekto „Dainuok su manim“ laidoje varžėsi 8 jaunųjų dainininkų ir scenos senbuvių duetai: Vegos Kavaliauskaitės ir Jurijaus Veklenko, Kristupo Kerulio ir Monikos Linkytės, Rusnės Varanavičiūtės ir Dainoto Varno, Onutės Mingės Slušnytės ir Ievos Zasimauskaitės, Stelos Švenčionytės ir Migloko, Vakarės Jarmalavičiūtės ir Edgaras Lubio, Dominyko Navicko ir Iglės Bernotaitytės, Miglės Kovieraitės ir Gabrieliaus Vagelio.

Duetų pasirodymus stebėjo ir vertino komisija: Dovilė Filmanavičiūtė, Stanislavas Stavickis-Stano ir Merūnas Vitulskis bei jaunieji jų kolegos – Fausta Šukytė, Liepa Čičelytė, Rokas Mizeikis. Laidą vedė Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Visos už balsavimą telefonu ir trumposiomis žinutėmis laidos metu surinktos lėšos bus skirtos pagalbai Lietuvos medikams, kovojantiems su koronavirusu. Kovos su COVID-19 fondui bus skirti visi daugiau nei 18 tūkst. surinktų eurų, ryšio operatoriai už paslaugas sutiko neimti atlygio.

Lietuvoje paskelbus karantiną, visgi buvo nuspręsta laikinai sustabdyti populiarųjį projektą. „Tai buvo būtinas sprendimas. Šiuo ypatingu laikotarpiu privalome visi būti atsakingi ir filmavimas studijoje su vaikais yra tiesiog neįmanomas. Projekto nenutraukiame, su jau pamiltais duetais žiūrovai ir vėl susitiks, kai tai bus saugu. O kol kas be galo džiaugiamės galimybe nors truputį prisidėti prie sėkmingo ir saugaus mūsų didvyrių medikų darbo“, – sako projekto prodiuseris Laurynas Šeškus.

Pirmieji į sceną žengė Vega ir Jurijus. Jiedu atliko Gyčio Paškevičiaus dainą „Mano kraštas“. „Jūsų abiejų balsų dermė yra tiesiai į dešimtuką“, – duetą gyrė D. Filmanavičiutė. S. Stavickis-Stano pasidžiaugė ir tuo, kad šio vakaro laida atidaryta lietuviška daina.

Dainuok su manim IV laida. Vega Kavaliauskaitė ir Jurijus Veklenko – „Mano kraštas“

Vakarė ir Edgaras dainavo portugališką dainą „Mas Que Nada“, skambėjusią ir animaciniame filme „Rio“. Komisija pastebėjo, kad ši Vakarės parinkta daina Edgarui buvo tam tikras iššūkis, tačiau sveikino su juo puikiai susidorojus.

Dainuok su manim IV laida. Vakarė Jarmalavičiūtė ir Edgaras Lubys – „Mas que nada“

Onutės Mingės ir Ievos pasirodymas skambant dainai „Better When I`m Dancing“ – lyg animacinis filmas. Ant scenos pasirodė įvairiausi personažai – nuo pelytės Minės iki Super Mario ar Hermionos.

Dainuok su manim IV laida. Onutė Mingė Slušnytė ir Ieva Zasimauskaitė – „Better when I'm dancing“

Klausant Miglės ir Gabrieliaus jausmingą dainą „Jealous“ kai kam iš komisijos kūnu ėjo šiurpuliukai, o kai kas ir graudinosi. Suaugę komisijos nariai įvertino šį duetą vienbalsiai – pažėrė vien dešimtukus.

Dainuok su manim IV laida. Miglė Kovieraitė ir Gabrielius Vagelis – „Jealous“

Kristupas ir Monika į sceną ne žengė, o riedėjo. Vaikiška mašina labai tiko prie jų atliekamos dainos „Mažulė“.

Dainuok su manim IV laida. Kristupas Kerulis ir Monika Linkytė – „Mažulė“

Stela ir Migloko scenoje persikūnijo į du angelus – juodą ir baltą, o galingais balsais atliko Billie Eilish dainą „Bad Guy“.

Dainuok su manim IV laida. Stela Švenčionytė ir Migloko – „Bad guy“

Rusnė ir Dainotas šeštadienį paruošė rokenrolišką numerį. Ant scenos skambėjo daina „Faith“.

Dainuok su manim IV laida. Rusnė Varanavičiūtė ir Dainotas Varnas – „Faith“

Vakarą pabaigė Dominykas ir Iglė su daina „Treasure“.

Dainuok su manim IV laida. Dominykas Navickas ir Iglė Bernotaitytė – „Treasure“

Taip pat, atsižvelgdami į situaciją šalyje dėl įvesto karantino, laidos kūrėjai praneša, kad jau kitą šeštadienį laukia naujas, ypatingas šeimyninis muzikinis projektas, skirtas karantino periodui „Dainuokim kartu“.

Naujajame projekte matysime muzikos žvaigždžių šeimas, kurios pasirodymus rengs iš savo namų. Prisijungti kviečiami ir visi norintys Lietuvos žmonės. Projektas ne tik kvies dainuoti namuose, jis taip pat kvies aukoti lėšas pagalbos fondams. Kiekvienas žiūrovų skambutis virs parama su koronavirusu kovojantiems Lietuvos medikams.

Dainuok su manim IV laida. Išsiskyrusi komisijos ir žiūrovų nuomonė, mažųjų jaudulys ir aukos medikams
Dainuok su manim III laida. Pirmieji duetų blynai – neprisvilę: kol vieni sulaukė daugiau komisijos palaikymo, kitus pakylėjo žiūrovų balsai
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.