Naujienų srautas

Veidai2020.03.21 18:56

Žinomi Lietuvos žmonės koronavirusui rodo „ragus“: neikite į parduotuvę dėl vieno banano

LRT.lt 2020.03.21 18:56

Lietuvoje daugėjant naujojo koronaviruso atvejų, žinomi šalies žmonės nusprendė priminti, kaip svarbu laikytis griežtų karantino taisyklių. Pagrindinė jų – būti namuose.

Štai LRT laidų vedėja Zita Kelmickaitė sako: „Neikite į parduotuvę dėl vieno banano ar buteliuko pieno – leiskite jumis pasirūpinti savanoriams“.

Vytenis Pauliukaitis, Donatas Katkus, Vytautas Rumšas vyresnysis, Kristina Kazlauskaitė ir Larisa Kalpokaitė kviečia parodyti naujajam koronavirusui ragus – likti namie, neliūdėti ir šokti pagal nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laimėtojų „The Roop“ muziką.

Tokiu būdu yra primenama apie Koronos karštąją liniją, veikiančią visą parą. Numeris – 1808. Paskambinę į Koronos karštąją liniją, gyventojai bus konsultuojami pagal specialų sudarytą, struktūrizuotą, skaitmeninį algoritmą, pritaikytą priimti ir apdoroti iškvietimus, nustatyti reikiamą pagalbos lygį ir rekomendacijas. Linijos specialistai patars saviizoliacijos, Covid-19 prevencijos ir kitais klausimais. Esant poreikiui skambinantysis bus sujungiamas su Greitosios medicinos pagalbos dispečerine.

Akcijos vaizdo įrašas – žemiau:

Žinomi Lietuvos žmonės koronavirusui parodė „ragus“: neikite į parduotuvę dėl vieno banano ar buteliuko pieno
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą