Naujienų srautas

Veidai2020.03.19 19:07

To dar nebuvo: „Kino pavasaris“ surengė virtualiąją atidarymo ceremoniją, svečiai fotografavosi namuose

LRT.lt 2020.03.19 19:07

25-oji festivalio „Kino pavasaris“ atidarymo ceremonija – išties neeilinė, pirmą kartą festivalio rengėjai dėl šalyje paskelbto karantino atidarymo kalbas nusprendė transliuoti internetu, o svečius ragino fotografuotis namuose.

Visi festivalio svečiai, kurie ceremoniją stebėjo savo namuose, buvo paprašyti socialiniuose tinkluose dalytis savo nuotraukomis, o prie jų pridėti grotažymę #festivalisnamuose ir #kinopavasaris2020.

Pasak „Kino pavasario“ generalinio direktoriaus Algirdo Ramaškos, dabar, kaip niekada, turime išlikti vieningi.

„Ištisus metus ruošiamės šiam jubiliejiniam festivaliui. Mūsų, kaip ir daugelio, planai buvo smarkiai pakoreguoti. Viliamės, kad tai mus padarys dar kūrybiškesnius ir stipresnius. Ir nors negalime parodyti filmų didžiajame ekrane bei susitikti pabendrauti su žiūrovais, jiems duotą pažadą – parodyti laukiamiausius filmus – ištesėsime.

Buvome priversti atšaukti festivalio atidarymą kino teatre. Tačiau švęsti namuose ir virtualiojoje erdvėje mums niekas nesutrukdys. Tad kviečiame pasipuošti ir su gera nuotaika kartu atidaryti 25-ąjį „Kino pavasarį“, – kvietė A. Ramaška.

Viena pirmųjų savo nuotrauka pasidalijo komunikacijos specialistė ir eterio veidas Dovilė Filmanavičiūtė.

View this post on Instagram

#festivalisnamuose #kinopavasaris2020

A post shared by Dovilė Filmanavičiūtė (@singingsheep) on

„Šiais metais „Kino pavasaris“ neeilinis! Jis jūsų namuose! Aš suknių ir taip daug turiu vilktis darbe, tai man rojus šį vakarą būt su megztiniu. Lūpas greit „pamaliavojau“ Arbatos jau turiu“, – instagrame rašė Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Šeimos nuotrauka pasidalijos Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis.

Kino ir reklamų prodiuserė bei aktorė Gabija Siurbytė pasidalijo linksma nuotrauka.„Kai nepasidalini pultelio, nes „Kino pavasaris“ tiek gerų filmų rodo ir kai tokioje situacijoje mums reikalingos pasakos. Aš tikiu, jos dar šalia mūsų. Ačiū, kad nepasidavėt, jūs mus įkvėpsit, jūs – mūsų pasaka su gera pabaiga“, – rašė ji.

„Mes pasiruošę festivaliui namuose“, – džiaugėsi laidų vedėjas Richardas Jonaitis, pasidalijęs savo ir žmonos aktorės Jovitos Balčiūnaitės nuotrauka.

Geros nuotaikos nestokojo ir aktorius, šokėjas bei choreografas Gytis Ivanauskas.

View this post on Instagram

#festivalisnamuose #kinopavasaris2020

A post shared by Gytis Ivanauskas (@gytisivan) on

„Aš virtualiame „Kino pavasario“ atidaryme savo namuose, prie labai kinematografiško senovinio plakato iš Kubos (François Truffaut kino filmui „Vogti Bučiniai“, 1968 m.)✌🏻Tegyvuoja kinas“, – rašė aktorius Aistis Mickevičius.

„Mes jumis labai didžiuojamės. Ačiū ir sėkmės pirmajam skaitmeniniam kartui“, – linkėjo režisierius Romas Zabarauskas.

Daugiau kaimirkų – nuotraukų galerijoje.

Lietuvoje įsigaliojo karantinas – 7 trumpi patarimai, padedantys išvengti koronaviruso plitimo
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi