Veidai

2020.03.19 15:00

„Kietam riešutėliui“ Bruce`ui Willisui sukanka 65-eri

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.03.19 15:00

1955 metų kovo 19-ąją Vokietijoje, amerikiečio ir vokietės Willisų šeimoje gimė pirmasis iš keturių vaikų – Walteris Briuce`as Willisas.

Vos dvejų Bruc`as Willisas su šeima persikėlė į Jungtines Valstijas. Jaunystėje jam teko dirbti apsaugos darbuotoju, vairuotoju ir barmenu. Aktoriaus karjerą jis pradėjo televizijoje ir labai greitai sulaukė sėkmės.

Nuo mikčiojančio berniuko ir apsaugos darbuotojo iki „Kieto riešutėlio“: Bruce`ui Willisui – 65

Nedaug kas žino, tačiau aktorius nuo vaikystės kalbėdamas mikčiojo ir tik visai atsitiktinai atrado būdą, kaip to išvengti. Mokydamasis vidurinėje Bruce`as nuėjo į dramos būrelio perklausą – vos užlipus ant scenos mikčiojimas dingo.

Prodiuserių dėmesį Bruce`as patraukė po to, kai gavo pagrindinį vaidmenį seriale „Moonlighting“. Jame Bruce`as ne tik vaidino, bet ir dainavo. 1987 m. jis išleido debiutinį albumą „The Return of Bruno“.

1988 m. Bruce`as gavo vaidmenį filme „Kietas riešutėlis“. Ir nors vaidmuo iš pradžių žadėtas Arnoldui Schwarzeneggeriui ar Silvesteriui Stallonei, Willisui sekėsi puikiai ir jis vėliau vaidino filmo tęsiniuose. Už ketvirtąją dalį aktoriaus honoraras pasiekė 25 milijonus JAV dolerių.

Iš viso Bruce`as Willisas suvaidino daugiau kaip šešiose dešimtyse filmų, tarp kurių – tokie kino hitai kaip „Bulvarinis skaitalas“, „Penktasis elementas“ ir „Nepalaužiamasis“.

Bruce`o Williso sąskaitoje – Auksinis gaublys, pora „Emmy“ ir dar kelios dešimtys kitų apdovanojimų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.