Naujienų srautas

Veidai2020.03.18 09:57

Iš tylos stovyklos grįžęs Jaredas Leto tik dabar sužinojo apie pandemiją

LRT.lt 2020.03.18 09:57

JAV aktorius ir dainininkas Jaredas Leto antradienį baigė prieš 12 dienų pradėtą tylią meditaciją dykumoje ir grįžęs į kasdienį gyvenimą liko šokiruotas, kaip šis pasikeitė, praneša CNN.

Socialiniuose tinkluose J. Leto papasakojo, kad 12 dienų buvo visiškai izoliavęsis, neturėjo telefono ir nė negalėjo įtarti, kad pasaulį pristabdė naujojojo koronaviruso COVID-19 pandemija. Grįžęs į realybę jis suvokė, kaip ši pasikeitusi: „Gaunu daugybę žinučių iš šeimos ir draugų visame pasaulyje ir pradedu sekti, kas vyksta“.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by JARED LETO (@jaredleto) on

Ilgai aiškintis J. Leto nereikėjo, jis greit suprato, kad kurį laiką teks ir toliau pabūti atsiskyrus nuo pasaulio, bent fiziškai. To paties palinkėjo ir savo sekėjams: „Tikiuosi jums viskas gerai. Siunčiu visiems pozityvios energijos. Likite viduje. Likite saugūs“.

Tik antradienį apie pandemiją sužinojo ir Vokietijoje vykstančio realybės šou „Big Brother“ dalyviai, kurie uždaryti ir stebimi kamerų gyveno nuo vasario 10 d., kai koronavirusas paralyžiavęs buvo Kiniją, bet kitų šalių dar tiek nepalietęs.

Pirmieji iš Holivudo žvaigždžių, užsikrėtusių naujojo koronaviruso COVID-19 infekcija, aktoriai Tomas Hanksas ir jo žmona Rita Wilson antradienį buvo išleisti iš ligoninės Australijoje.

Pirmadienį koronaviruso infekcija COVID-19 nustatyta seriale „Sostų karai“ vaidinusiam norvegų aktoriui Kristoferiui Hivju ir britų aktoriui Idrisui Elbai. Apie užsikrėtimą COVID-19 paskelbė ir filme apie Džeimsą Bondą vaidinusi Olga Kurylenko.

Lietuvoje įsigaliojo karantinas – 7 trumpi patarimai, padedantys išvengti koronaviruso plitimo
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi