Veidai

2020.03.16 22:24

Britų aktorius Idrisas Elba užsikrėtė koronavirusu

BNS2020.03.16 22:24

Britų aktorius Idrisas Elba tapo dar viena garsenybe, kuriai buvo patvirtinta naujojo koronaviruso infekcija COVID-19 – Holivudo žvaigždė per „Twitter“ pirmadienį pranešė, kad jam jokie simptomai nepasireiškė, bet jis izoliavosi.

„Bjauru“, – savo vaizdo pranešime sako 47 metų aktorius. I. Elba pridūrė, kad tyrimai buvo atlikti penktadienį, nes jis suprato turėjęs kontaktų su asmeniu, kuriam taip pat buvo diagnozuota COVID-19.

„Paklausykit – jaučiuosi gerai“, – kalbėjo I. Elba, bet vėliau perspėjo savo gerbėjus, kad padėtis „yra rimta“.

„Dabar laikas iš tikrųjų pagalvoti apie socialinį atsiskyrimą, rankų prausimąsi, – tęsė jis. – Esama žmonių, kuriems nepasireiškia jokie simptomai, ir jie gali lengvai platinti [ligą].“

„Šiuo metu tam tikriausiai visų geriausias yra skaidrumas“, – pabrėžė I. Elba.

Jis paragino visus blogai pasijutusius izoliuotis ir, jei įmanoma, pasidaryti testą. Aktorius taip pat išreiškė solidarumą su kitais infekuotaisiais.

Kaip rodo naujausi duomenys, pasaulyje naujuoju koronavirusu užsikrėtė mažiausiai 175 530 žmonių, o 7 007 jų mirė.

I. Elba taip pat išreiškė užuojautą visiems, per šią pandemiją netekusiems artimų žmonių arba praradusiems pragyvenimo šaltinį, visame pasaulyje stringant ekonomikai.

„Šiuo metu gyvename padalytame pasaulyje – visi tai jaučiame, – kalbėjo aktorius. – Tačiau dabar laikas solidarumui. Dabar laikas pagalvoti vieniems apie kitus.“

Be I. Elbos, anksčiau buvo paskelbta, jog koronavirusu užsikrėtė virtinė kitų garsenybių, įskaitant aktorių Tomą Hanksą ir jo žmoną – aktorę ir dainininkę Ritą Wilson.

Pastaroji Holivudo pora šiuo metu yra karantinuota Australijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.