Veidai

2020.03.16 16:36

„The Roop“ lyderis tapo kūno kultūros mokytoju ir skyrė namų darbus, kokių vaikai dar nėra matę

LRT.lt2020.03.16 16:36

Tokių namų darbų dar nėra buvę, juokavo pirmos specialaus projekto „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ laidos vedėjai Robertas Petrauskas ir Vidas Bareikis. Netradicinę pamoką stebintiems vaikams pasiūlyta išmokti „The Roop“ šokį „On Fire“ ir kelti vaizdo įrašą į socialinius tinklus.

„Privalome visi būti namuose, tad ir aš darau reportažą iš savo namų. Žinau, kaip mes visi pasiilgome pajudėti“, – vesdamas kūno kultūrą sakė šiemet į „Euroviziją“ deleguojamos grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Kad moksleiviams būtų smagiau, V. Valiukevičius kalbėjo akis ir šypseną išdidindamas per eurovizinę dainą „On Fire“ naudojamu didinamuoju stiklu.

Vaidoto Valiukevičiaus judesio pamoka: nuo „aš užsidegęs“ iki „prasiplatinu sau kelią“ žingsnelių

Kaip įrodė V. Valiukevičius, šios dainos šokio judesiai labai tinkami ne tik kūno kultūros pamokoms, bet ir motyvacijai – galima ir pasirąžyti, ir prasiplatinti sau kelią, ir judėti tolyn.

Kasdien 13 val. vyks vis nauja „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ laida. Pamokos tiesiogiai transliuojamos per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

Visas pirmos pamokos įrašas:

Įdomiosios pamokos tiesiogiai. Liepsnojanti kūno kultūra: Vaidotas Valiukevičius demonstruoja „On Fire“ judesius

„Visuomeninis transliuotojas LRT reaguoja į susidariusią situaciją šalyje, todėl keičia LRT TELEVIZIJOS programų tinklelį taip, kad namuose likę vaikai galėtų laiką leisti naudingai ir įdomiai.

Kiekvieną darbo dieną tiesiogiai transliuosime specialią laidą, kurioje vaikams pasiūlysime įdomaus, edukacinio, įtraukiančio turinio. Prie projekto kviesime prisijungti įvairius žinomus Lietuvos specialistus, tarp jų ir mokytojus“, – komentuoja LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.