Veidai

2020.03.16 14:43

Danielis Radcliffe`as prisipažino, kad Hario Poterio vaidmuo jį pavertė alkoholiku

LRT.lt2020.03.16 14:43

Aktorius Danielis Radcliffe`as sako supanikavęs dėl savo paties gyvybės, nes vaidmuo filmų apie Harį Poterį serijoje paskatino jį įnikti į alkoholį.

Danielis Radcliffe`as sako, kad vaidmuo filmuose apie Harį Poterį pastūmėjo jį link alkoholizmo, rašo „The Independent“.

Apie tai britų aktorius prisipažino, kalbėdamas „BBC Radio 4“ naujausioje laidoje „Desert Island Discs“.

Laidos vedėjai Lauren Laverne jis sakė: „Jei išeidavau į miestą išgerti, staiga pajusdavau, kad visų akys krypsta į mane, nes tai ne šiaip sau prisigėręs vaikinas, tai – bare geriantis Haris Poteris.“

D. Radcliffe`as aiškino, kad berniuko burtininko vaidmuo žmones domina, bet domina iš pašiepiančios pusės, pridurdamas, kad žmonėms tai atrodo juokinga.

Aktorius laidos vedėjai prisipažino, kad jo pasirinktas būdas su tuo kovoti buvo daugiau gerti ir labiau prisigerti, todėl keletą metų jis tuo gana dažnai užsiimdavo.

D. Radcliffe`as atviravo: „Filmuojant paskutines Hario Poterio dalis ir kurį laiką po to gerdavau dažniausiai dėl to, kad buvo panika, nelabai žinojau, ką toliau daryti, nesijaučiau patogiai, būdamas blaivas“.

Nuo 2010 m. nebegeriantis aktorius dėkojo šeimai ir draugams, parodžiusiems pakankamai aiškias gyvenimo perspektyvas ir padėjusiems sunkiu metu.

Jis ir anksčiau yra sakęs, kad keletą kartų bandė mesti gerti ir galiausiai, padedant draugams, jam tai pavyko.

„Galiausiai tai buvo mano paties sprendimas, – sakė jis. – Vieną rytą pabudau po audringos nakties ir pagalvojau, kad tai nėra gerai.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.