Veidai

2020.03.14 21:56

„Dainuok su manim“ scenoje nuaidėjo pirmieji duetų pasirodymai: komisijos ir žiūrovų favoritai išsiskyrė

atnaujinta 23.58
LRT.lt 2020.03.14 21:56

Šeštadienio vakarą į LRT TELEVIZIJOS muzikinio projekto „Dainuok su manim“ sceną pirmą kartą žengė jaunųjų atlikėjų ir scenoje jau ne vienerius metus besisukančių dainininkų duetai. Galutinis komisijos ir balsą atiduoti galėjusių žiūrovų vertinimas pažėrė staigmenų – jų simpatijos kaip reikiant išsiskyrė.

Komisijos favoritais tapo Jurijaus Veklenko ir Vegos Kavaliauskaitės bei Monikos Linkytės ir Kristupo Kerulio duetai, surinkę po 60 balsų. Televizijos žiūrovams didžiausią įspūdį paliko Iglės Bernotaitytės ir Dominyko Navicko duetas.

Šeštadienio vakarą „Dainuok su manim“ duetų pasirodymus vertino laidos žiūrovams jau pažįstami komisijos nariai Dovilė Filmanavičiūtė, Stanislavas Stavickis-Stano ir Ramūnas Zilnys. Tiesa, žiūrovų laukė staigmena – prie komisijos prisijungė ir jaunieji kolegos. Duetų jėgas projekto scenoje kartu vertino būgnininkė Fausta Šukytė, energingoji Liepa Čičelytė ir tikras iškalbos meistras Rokas Mizeikis.

Liepa svajoja tapti aktore ir sako esanti didelė lietuviško kino gerbėja. Rokas savo gyvenimo neįsivaizduoja be muzikos – iš rankų nepaleidžia gitaros ir taip pat svajoja patekti į televizijos ekranus. Kaunietė Fausta nuo ketverių groja būgnais ir jau yra išleidusi savo muzikinį klipą. Ji – ir užkietėjusi gyvūnėlių mylėtoja. Sako, kad jei tik galėtų, namuose atidarytų zoologijos sodą.

Vaikų ir suaugusiųjų komisijų nariai balsavo lygiomis teisėmis. Kiekvienas jų galėjo skirti iki dešimties balų vienam duetui. Jaunieji vertintojai projekte dalyvaujantiems duetams žadėjo būti griežti, bet ne per griežti.

Dar viena naujovė, kurios šį šeštadienį sulaukė projekto žiūrovai, – iš televizijos ekranų su jais sveikinosi ne tik laidos vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė, bet ir žiūrovų jau pasiilgtas ir žodžio kišenėje niekada neieškantis Giedrius Savickas.

Pirmasis į sceną žengė Dominyko Navicko ir Iglės Bernotaitytės duetas, atlikęs „Imagine Dragons“ dainą „Thunder“. Jiedu – jauniausia muzikinio projekto pora, tačiau nei tai, nei pirmojo pasirodymo jaudulys duetui nė kiek nesutrukdė užtikrintai atlikti pasirinktą dainą.

„Jūs vienas kitam labai tinkate. Džiaugiuosi, kad vienas kitą pasirinkote“, – duetą gyrė D. Filmanavičiūtė. Ir nors kai kuriems komisijos nariams pasirodė, kad duetui pritrūko energijos, o, galbūt, laiko pasiruošti pasirodymui, Dominykas su Igle sulaukė daug pagyrų.

Vakarė Jarmalavičiūtė su Edgaru Lubiu sudainavo dainą „Crying in the Rain“. Pasigirdus muzikai ir mėlynoms šviesoms apšvietus sceną, jaunieji komisijos nariai duetui pritarė mojuodami rankomis.

„Wow! Viskas išnaudota, viskas puikiai sudainuota. Duodu viską, ką galiu“, – dueto pasirodymą gyrė Rokas. Ir nors Edgaro muzikos nuo mažens klausanti Vakarė prisipažino, jog pradžioje sena grupės „A-ha“ daina jos nesužavėjo, dueto pasirodymas, komisijos narių nuomone, buvo labai gražus, jautrus ir atliktas techniškai.

Ievos Zasimauskaitės ir Onutės Mingės Slušnytės duetas sudainavo Billie Eilish dainą „Ocean Eyes“. Šis jautrus pasirodymas – tarsi svajonės išsipildymas, mat Onutė Mingė prisipažino, jog Ieva Zasimauskaitė – viena mylimiausių jos atlikėjų, su kuria ji jau seniai svajojusi žengti į sceną.

„Jūs viena kitos labai atsiskleidžiate. Į jus gera žiūrėti, jūsų gera klausytis“, – duetą gyrė S. Stavickis-Stano. Ir nors komisijai pasirodė, jog vietomis daina suskambėjo ne taip, kaip turėtų, R. Zilnys pažymėjo, jog ne viskas visada privalo pasisekti tobulai – svarbu, jog pasirodymas paliestų širdį.

Stela Švenčionytė su Migloko atliko dainą „Royals“. Iš to paties Vilniaus mikrorajono kilusios merginos džiaugėsi, jog puikiai sutaria – galbūt todėl ant scenos spinduliavo gerą energiją, o pasirodymui kojos nepakišo ir jaudulys, kurį atlikėjos prisipažino jautusios.

„Viskas labai gražiai sudainuota, bet sausa šlapianka skani nebūna. Šiek tiek pritrūko, buvo sausoka“, – pasirodymą vertino jaunasis komisijos narys Rokas. „Jos ir nebus, nes aš visą suvalgau“, – Rokui atkirto D. FIlmanavičiūtė.

Pašmaikštavę komisijos nariai vieningai sutarė, jog pasirodymas buvo labai vykęs. „Negalėjau atitraukti akių nuo Stelos“, – kalbėjo D. FIlmanavičiūtė.

Rusnė Varanavičiūtė ir Dainotas Varnas sudainavo D. Varno dainą „Tavęs namie nėra“. „Ji manęs bijo. Bet viskas bus gerai, pamatysi“, – jaunąją scenos partnerę Rusnę prieš pasirodymą drąsino Dainotas. Ir iš tiesų – ant scenos jiedviems viskas ėjosi kaip iš pypkės.

„Turbūt prie televizijos ekranų dabar yra daug susilydžiusių širdžių, nes juk kas gali būti gražiau už tokį šiltą, mažą žmogų ir didelį, gražų balsą“, – Rusnę gyrė D. Filmanavičiūtė. Pirmą kartą su tokia jauna atlikėja scenoje pasirodantis Dainotas Rusnei taip pat negailėjo gražių žodžių ir sakė, kad ji – labai stipri partnerė.

Miglės Kovieraitės ir Gabrieliaus Vagelio duetas atliko Ritos Oros dainą „Anywhere“. Kūrinį duetui išsirinkti nebuvo sunku, – atlikėjai sakė, jog jųdviejų skonis panašus, todėl tik dar labiau tikisi juos aplankysiančios sėkmės. Ir nors šiaulietei Miglei dėl repeticijų teko pasidaryti šiokias tokias atostogas nuo pamokų, pirmasis bendras atlikėjų blynas neprisvilo. Tiesa, komisija jiems turėjo įvairių pastebėjimų.

„Man norėtųsi, kad jūs visi galvotumėte, jog kiekviena projekto laida gali būti paskutinė jūsų laida, todėl turite sukurti geriausią mini šou scenoje, kokį tik galite“, – kalbėjo D. Filmanavičiūtė.

R. Zilnys Gabrieliui ir Miglei linkėjo atidžiau padirbėti per repeticijas. „Jūs labai gražiai skambate atskirai, bet kartu kažkaip nesusiklijuoja. Noriu palinkėti repeticijų salėje pagalvoti, kaip jūsų balsai gali skambėti geriau kartu“, – kalbėjo R. Zilnys.

„Svarbiausia dainuoti iš širdies į širdį“, – sakė Kristupas Kerulis ir Monika Linkytė, pasirinkę atlikti Alicia Keys ir Jay-Z dainą „Empire State of Mind“. Ir nors dėl pasirinkimo pradžioje šiek tiek ginčijosi, savo pasirodymu jie nuginklavo tiek jaunuosius, tiek vyresniuosius komisijos narius.

„Man tai buvo pats nerealiausias duetas, kurį šiandien išgirdau“, – su šypsena prisipažino Liepa. Jai antrino ir R. Zilnys, ir D. Filmanavičiūtė. Iškalbingi buvo ir komisijos balai – visi tiek vaikų, tiek suaugusiųjų komisijos nariai Kristupui su Monika skyrė aukščiausius įvertinimus – po 10 balų.

Vega Kavaliauskaitė su Jurijumi Veklenko atliko eurovizinę Loïc Nottet dainą „Rhytm Inside“. Scenos partneriai sako iš karto „sulipę“, nes juos sieja daug bendrų dalykų: jie abu klaipėdiškiai, abu dainininkai, muzikines dienas pradėję toje pačioje studijoje.

„Labai stilinga, galinga, gražu. Labai geras kūrinys. Daina labai tinka jūsų abiejų balsams“, – atlikėjų pasirodymą gyrė R. Zilnys.

Jam pritarė ir S. Stavickis-Stano: „Ką Jurijus išdarinėjo priedainyje, buvo kažkas nerealaus.“