Veidai

2013.02.06 11:14

Atšaukė planuotą bokso turnyrą tarp klouno ir kengūros

LRT.lt 2013.02.06 11:14

Tenesio policija pranešė, kad dėl kilusio visuomenės susirūpinimo vietinis cirkas, anksčiau žadėjęs programoje parodyti klouno ir kengūros bokso varžybas, nusprendė jas atšaukti, rašo upi.com.  

Tenesio policija pranešė, kad dėl kilusio visuomenės susirūpinimo vietinis cirkas, anksčiau žadėjęs programoje parodyti klouno ir kengūros bokso varžybas, nusprendė  jas atšaukti, rašo upi.com.

Kaip teigė Oksfordo policijos viršininkas Joey Eastas, policija buvo priversta pradėti tyrimą dėl „Star Family Circus“ cirko planuojamų bokso varžybų tarp kengūros ir klouno. Iš susirūpinusių piliečių vienas po kito ėmė plaukti skundai.

„Mūsų dėmesį atkreipė susirūpinusio piliečio pranešimas. Tada ir sužinojome apie cirko kentimus rengti bokso varžybas, kuriose bus kumščiuojama kengūra“, – aiškino policijos pareigūnas.

Cirko savininkas dievagojasi, kad varžybų metu boksuotųsi tik pati kengūra, o jos ringo priešiningas klounas smūgius sterbliniam gyvūnui tik imituotų. Vis dėlto verslininkas šią kontroversiškai vertinamą cirko programos dalį atšaukė.

O štai šis vaizdo įrašas – ištrauka iš 6 dešimtmečio britų pramoginės laidos „Hippodrome show“, kurioje galima stebėti kengūros ir amerikiečių aktoriaus ir režisieriaus, garsaus komiko Woody Alleno bokso varžybas, kuriose į kaulus gauna... teisėjas: