Veidai

2020.03.10 22:05

Žymių žmonių linkėjimai Kovo 11-osios proga: būkime vieningi, nes tik būdami kartu esame stiprūs

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.03.10 22:05

Kovo 11-ąją Lietuva mini Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį. Istorinės progos išvakarėse LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ žinomi šalies žmonės sveikino tautą su švente ir linkėjo vienybės, širdyje rusenančios meilės bei jėgų puoselėjant savo tėvynės laisvę.

„Prieš tris dešimtmečius susitelkėme ir drąsiai pasukome istorijos ratą pakeisdami tautos gyvenimą. Noriu visus pasveikinti su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena ir palinkėti nepaliauti siekti savo tikslų bei visada prisiminti, kad tik būdami kartu mes esame stiprūs. Visiems linkiu ryžto ir vienybės“, – šiltus linkėjimus siuntė televizijos laidų vedėja, „influencerė“ ir iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ įkūrėja Indrė Stonkuvienė.

Su laisvės diena tautiečius sveikina Indrė Stonkuvienė: prieš trisdešimt metų susitelkėme ir drąsiai pasukome istorijos ratą

Apsigaubęs trispalve, sveikinimo žodį tarė ir atlikėjas Alanas Chošnau. „Kovo 11-oji kiekvienais metais mums primena, kiek esame patyrę, kiek esame išgyvenę ir kokį kelią esame nuėję kartu. Kovo 11-oji primena, kokie mes galime būti vieningi siekdami vieno tikslo, ir kaip tikslas mus visus suvienija didiems darbams. Su Kovo 11-ąja, Lietuva“, – sveikino A. Chošnau.

Su Kovo 11-ąja Lietuvą sveikinantis Alanas Chošnau: kasmet prisimename, ką esame patyrę ir išgyvenę

Prie sveikinimų prisidėjo ir Paryžiuje viešintis atlikėjas Andrius Mamontovas, kartu pasveikinti lietuvius pakvietęs ir Prancūzijos lietuvių bendruomenę.

„Kovo 11-oji mums yra beprotiškai svarbi data, nes tai reiškia, kad mes jau trisdešimt metų esame laisvi, nepriklausomi, išsivadavę iš okupanto. Šiuo metu Lietuva klesti ne tik Lietuvos teritorijoje, bet ir visame pasaulyje“, – po šių žodžių A. Mamontovas kreipėsi į lietuvių bendruomenės Prancūzijoje narius, su kuriais kartu siuntė linkėjimus Kovo 11-osios proga.

Paryžietiški Andriaus Mamontovo sveikinimai Lietuvai: dabar šalis klesti ne tik savo teritorijoje, bet ir visame pasaulyje

„Mielieji, trys Nepriklausomybės, trys laisvės dešimtmečiai, – kokia fantastiška diena! Sau ir jums linkiu per ją išgyventi dėkingumą ir džiaugsmą. Sveikinu visus ir tikiuosi, kad tai – tokia diena, kurią atsiminsime visą savo gyvenimą. Praleiskime ją pakiliai, svarbiausia, kad meilė ir džiaugsmas rusentų mūsų širdyse. Sveikinu tave, mūsų mylima Lietuva“, – kalbėjo LRT TELEVIZIJOS ir LRT RADIJO laidų vedėja Beata Nicholson.

Beata Nicholson sveikina su Kovo 11-ąja: linkiu išgyventi dėkingumą ir džiaugsmą

Prie sveikinimų prisidėjo ir televizijos laidų vedėja, rašytoja Lavija Šurnaitė. „Sveikinu visus su pavasariu, sveikinu visus su laisve, su tuo, kad mes gimėme Lietuvoje. Taip, mūsų šalis yra maža, bet ji yra tokia stipri. Sveikinu su Kovo 11-ąja, visa širdimi esu su jumis ir su savo Lietuva“, – šypsojosi L. Šurnaitė.

Lavija Šurnaitė sveikina su Kovo 11-ąja: visa širdimi esu su jumis ir su savo Lietuva

„Visus sveikinu su 30-ąja Kovo 11-ąja ir noriu priminti, kad kaip ir prieš trisdešimt metų, taip ir šiandien, laisvė pirmiausia prasideda kiekvieno mūsų viduje. Tad puoselėkime ją, ginkime ją ir niekada jos nepameskime“, – linkėjo atlikėjas Vaidotas Valiukevičius.

Vaidotas Valiukevičius sveikina su Kovo 11-ąja: laisvė pirmiausia prasideda kiekvieno iš mūsų viduje
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.