Veidai

2020.03.10 11:33

Bondą įkūnijęs Craigas papasakojo apie kovą su nerimu ir kodėl naujo filmo teko laukti 5 metus

LRT.lt2020.03.10 11:33

Pagrindinį vaidmenį naujausiame Jameso Bondo filme „No Time To Die“ atliekantis Danielis Craigas nutarė atsiverti ir paaiškinti, kodėl gerbėjams taip ilgai teko laukti naujojo filmo. Aktorius prisipažino, kad jį kamavo nerimas dėl šio vaidmens ir kad jis nebuvo fiziškai pasiruošęs vėl vaidinti Agentą 007, rašoma „Sky News“.

Naujausia Jameso Bondo juosta „No Time To Die“ pasirodys praėjus penkeriems metams po to, kai D. Craigas paskutinį kartą įkūnijo britų agentą. Tiesa, filmo premjeros dar teks palaukti – ji dėl koronaviruso iš balandžio ukeliama į lapkričio mėnesį.

Duodamas interviu žurnalui „GQ“ penktą ir paskutinį kartą su britų šnipo vaidmeniu grįžtantis D. Craigas prisipažino, kad jam iškilo fizinių sunkumų rengiantis šiam iššūkiui.

„Nebesiruošiau daugiau filmuotis tokio pobūdžio juostose, – sakė aktorius. – Galvojau, ar įdėtas darbas iš tiesų to vertas, ar verta visa tai vėl patirti. Ir aš tikrai to nenorėjau... Fiziškai jaučiausi prastai pasirengęs, todėl naujo filmo filmavimo tikrai nebuvo mano planuose. Dėl to viskas ir užtruko net penkerius metus.“

Buvo skelbiama, kad 2015 m. pasirodęs „Spektras“ (angl. „Spectre“) yra paskutinis D. Craigo įsikūnijimas į Jamesą Bondą, o pati žvaigždė tąkart kalbėjo: „Greičiau sudaužysiu šį stiklą ir susipjaustysiu riešus, nei dar kartą imsiuosi šio vaidmens.“

Naujausiame interviu aktorius teigė, kad pasiruošimas įkūnyti vieną populiariausių herojų neturint scenarijaus jam iš tiesų kėlė nerimą. „Man jau anksčiau yra taip buvę, – teigė jis. – Nerimavau, nes vis galvojau: „Man nepavyks. Aš nesugebėsiu.“

Dar viena juostos vėlavimo priežastis – režisieriaus pasikeitimas. Pasitraukus Danny Boyle, į jo vietą stojo Cary Joji Fukunaga.

D. Craigas sakė apgailestaujantis, kad nepasakė savo nuomonės apie ankstesnių keturių Jameso Bondo filmų scenarijus. „Anksčiau tylėjau, nesikišau, nes gerbiau, tačiau vėliau to gailėjausi,“ – sakė jis žurnalui „GQ“.

Paklaustas apie gyvenimą po šnipo vaidmens, su aktore Rachel Weisz susituokęs D. Craigas teigė, kad galbūt ateityje norės susilaukti dar vieno vaiko, o gal tiesiog ramiai senti, rašo „Sky News“.

Pasiteiravus apie galimus vaidmenis ateityje aktorius atviravo: „Esu įsitikinęs, kad galiu suvaidinti praktiškai bet ką. Arba bent jau smagiai susimauti.“

D. Craigas atskleidė, kad juostoje „No Time To Die“ bus užuominų į JAV prezidentą Donaldą Trumpą. „Mes labai stengėmės nekišti D. Trumpo į šį filmą, bet to išvengti nepavyko, – kalbėjo jis. – Visi tie dalykai bet kuriuo atveju prasimuša, ar tai būtų Trumpas, ar „Brexitas“, ar Rusijos kišimasis į rinkimus.“

Juostoje taip pat vaidina Lea Seydoux, Rami Malekas, Lashana Lynch ir Ana De Armas. Veiksmas prasideda J. Bondui jau tapus atsarginiu agentu, šiam besimėgaujant ramesniu gyvenimu Jamaikoje.

Tačiau tai ilgai netrunka, nes horizonte pasirodo senas J. Bondo draugas iš CŽA Felixas Leiteris, kurį įkūnija Jeffrey Wrightas, prašantis Agento 007 pagalbos atliekant misiją, rašo „Sky News“.

Filmo režisierius C. J. Fukunaga teigia, kad šis – jau 25-asis Bondiados filmas – bus kulminacija to, kuo J. Bondas tapo per visus šiuos metus.

Beje, pagrindinę filmo dainą atlieka pasaulinė žvaigždė Billie Eilish, pirmą kartą kūrinį sudainavusi vasarį vykusiuose Britų muzikos apdovanojimuose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt