Naujienų srautas

Veidai2020.03.09 14:53

Princas Harry ir Meghan Markle paskutinį kartą į viešumą žengia kaip karališkosios šeimos nariai

LRT.lt 2020.03.09 14:53

Karališkųjų pareigų atsisakantys Sasekso princas Harry ir hercogienė Meghan Markle ruošiasi paskutinį kartą į viešumą žengti kaip karališkosios šeimos nariai. Tai – pirmasis jų viešas pasirodymas su kitais karališkosios šeimos nariais po to, kai princas Harry su Meghan Markle pareiškė atsisakantys karališkosios šeimos pareigų, praneša BBC.

Pirmadienį princas Harry ir M. Markle su karaliene bei kitais karališkosios šeimos nariais dalyvaus Vestminsterio abatijoje vyksiančiame Tautų sandraugos atminimo dienos minėjime.

Šis karališkosios šeimos viešas susibūrimas – pirmasis po to, kai princas Harry su Meghan Markle pareiškė atsitraukiantys nuo karališkųjų pareigų, rašo BBC.

LRT.lt primena, jog apie atsitraukimą pranešęs princas Harry sakė, kad jam nebuvo lengva priimti sprendimą trauktis, ir gyrė savo močiutę karalienę Elžbietą II-ąją ir kitus šeimos narius, kad pastaraisiais mėnesiais palaikė jį ir jo žmoną.

Sprendimą atsisakyti karališkųjų pareigų Harry pavadino „šuoliu į nežinomybę“ ir sakė besitikintis, kad tai leis jam su šeima gyventi „ramesnį gyvenimą“.

Kovo 31-ąją Didžiosios Britanijos princo šeima pradės eilinių žmonių gyvenimą. Didžiąją dalį laiko Harry ir Meghan planuoja praleisti Kanadoje.

Jie nebegalės naudotis karališkosios šeimos narių titulais ir nebeturės prieigos prie viešųjų lėšų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi