Naujienų srautas

Veidai2020.03.11 19:26

Ilgai ir laimingai: 9 meilės istorijos, užsimezgusios tarp įžymybių ir eilinių žmonių

LRT.lt 2020.03.11 19:26

Nors gana įprasta, kad garsenybių pasaulyje tuokiasi žmonės, verdantys tame pačiame katile, pasitaiko ir išimčių. „Man labai pasisekė. Pamilau civilę“, – taip vedęs vieno baro padavėją kalbėjo JAV aktorius Mattas Damonas. Yra ne viena pora, kurios santykiai liudija, jog meilė gali įsiplieksti ir už rampos šviesų.

1. Mattas Damonas ir Luciana Barroso

Susituokė: 2005 m. gruodį

M. Damonas ir tuo metu barmene viename Majamio bare dirbusi L. Barroso susipažino tuomet, kai aktorius filmavosi juostoje „Visada kartu“ (angl. „Stuck On You“).

Po ilgos filmavimo dienos kolegos pakvietė M. Damoną kartu užsukti į barą. „Jie ragino eiti ir vos ne jėga nusitempė mane kartu, – 2011 m. Ellen DeGeneres laidoje atviravo aktorius. – Tikrąja to žodžio prasme pamačiau ją kitoje sausakimšos patalpos pusėje, o dabar jau a6tuonerius metus gyvename drauge ir turime keturis vaikus. Neįsivaizduoju, kaip kitaip galėjo susikirsti mūsų gyvenimo keliai, jei tai nebūtų įvykę.“

Koks šios istorijos moralas? „Net jei esate pavargęs, spjaukite į viską ir eikite į barą, galbūt ten sutiksite savo žmoną,“ – šmaikštaudamas „Vogue“ sakė M. Damonas.

2013 m. jaukioje ceremonijoje Sent Lusijos saloje saulei leidžiantis pora atnaujino įžadus.

2. Anne Hathaway ir Adamas Shulmanas

Susituokė: 2012 m. rugsėjį

Su aktoriumi ir juvelyrikos dizaineriu A. Shulmanu A. Hathaway per bendrą pažįstamą susipažino 2008 m. Palm Springse vykusiame kino festivalyje. Tarp jų įsiplieskusi ugnelė buvo tokia akivaizdi, kad A. Hathaway savo draugei sakė: „Aš už jo ištekėsiu.“

„Man atrodo, jis pagalvojo, kad esu šiek tiek kuoktelėjusi, aš tokia ir esu, bet taip pat esu maloni, – yra pasakojusi A. Hathaway. – Nuo pat tos akimirkos, kai jį sutikau, žinojau, kad tai – mano gyvenimo meilė.“

Nors A. Shulmano karjera kine toli gražu neprilygo jo žmonos sėkmei, išskyrus vaidmenį 2015 m. Meryl Streep draminėje komedijoje „Roko karalienė“ (angl. „Ricki and the Flash“) ir prodiusuotą juostą „Pirma daina“ („Song One“), kurioje vaidino ir A. Hathaway, jis turi savo juvelyrikos liniją, pavadinimu „James Banks“.

Kaip rašoma „Vogue“, jis net padėjo sukurti A. Hathaway skirto sužadėtuvių žiedo su šešių karatų deimantu dizainą ir įteikė jį pasipiršdamas 2011 m.

3. Reese Witherspoon ir Jimas Tothas

Susituokė: 2011 m. kovą

„Oskaro“ laureatės ir aktorių agento keliai pirmą kartą susikirto bendro draugo surengtame vakarėlyje, kur įkaušęs dalyvis priekabiavo prie aktorės, o J. Tothas įsikišo.

„Jis mane užgauliojo, rodė pirštais, klausė: „Tu manęs nepažįsti?“ – 2012 m. duodama interviu prisiminė R. Witherspoon. – Tuomet priėjo Jimas ir pasakė: „Atleiskite mano draugui. Jis ką tik išgyveno skyrybas.“

R. Witherspoon ir J. Tothas užmezgė romantinius santykius ir jau kitais metai ssusituokė. Nuo to laiko J. Tothas ir toliau dirba agentu Los Andžele įsikūrusioje agentūroje „Creative Artists Agency“, kur atstovauja tokioms žvaigždėms kaip Scarlett Johansson, Robertas Downey jaunesnysis ir Matthew McConaughey.

4. Patrickas Dempsey ir Jillian Fink

Susituokė: 1999 m. liepą

Serialo „Grei anatomija“ (angl. „Grey’s Anatomy“) žvaigždė savo būsimą žmoną sutiko 1994 m. apsilankęs J. Fink grožio salone „Delux“. Kai plaukų stilistė pastebėjo, kad yra paskirtas laikas klientui, prisistačiusiam Patricko Dempsey vardu, ji visa tai nuleido juokais.

„Man buvo šokas, – sako J. Fink, prisiminusi nuostabą, kai pamatė, kad apsikirpti atėjo pats Patrickas Dempsey. – Tačiau tuo pačiu metu buvau laiminga, nes jis toks mielas.“

Abu tuo metu buvo įsipareigoję kitiems žmonėms, todėl P. Dempsey net trejus metus teko lankytis kirpykloje, kol jiedu tapo pora.

5. Alecas Baldwinas ir Hilaria Thomas

Susituokė: 2012 m. birželį

A. Baldwinas ir H. Thomas susipažino 2011 m. vasarį šiuo metu jau nebeveikiančiame veganiško maisto restorane.

„Aš stovėjau prie durų su draugėmis, kai jis priėjo, paėmė mane už rankos ir pasakė: „Man atrodo, aš jus pažįstu“, – prisiminė H. Thomas, duodama interviu apie poros vestuves paskelbusiam leidiniui „The New York Times“. Pats A. Baldwinas yra prisipažinęs, kad pirmasis sakinys, kuriuo užkalbino būsimą žmoną, nebuvo „itin protingas“.

27 metų H. Thomas tuo metu dirbo jogos instruktore studijoje „Yoga Vida“, kurią pati, baigusi Niujorko universitetą, padėjo įkurti. „Iš karto pastebėjau, kad ji labai atsidavusi, – leidiniui „The Times“ yra sakęs A. Baldwinas. – Ji yra tikra Grenič Vilidžo jogos karalienė.“

6. Vince Vaughnas ir Kyla Weber

Susituokė: 2010 m. sausį

V. Vaughno draugas kino prodiuseris, kaip teigiama, supažindino jį su K. Weber 2008 m. vykusiose vestuvėse. Kalgaryje tuo metu gyvenusi K. Weber užaugo nedideliame Kanados Albertos provincijos kaimelyje, o baigusi mokslus dirbo nekilnojamojo turto agente.

„Iš pradžių nerimavau, nes ji taip toli gyveno, be to, buvo vieno iš mano geriausių draugų žmonos vaikystės draugė... Jei santykiai nepavyktų, būtų labai nejauku, – laidoje „Live! with Regis and Kelly“ kažkada prisipažino V. Vaughnas. – Ji – civilė, o tai tikrai gerai.“

Anot V. Vaughno, viskas prasidėjo nuo elektroninių laiškų ir telefono skambučių, tačiau netrukus jie tapo neišskiriami, rašoma „Vogue“.

7. Christianas Bale ir Sibi Blazic

Susituokė: 2000 m. sausį

S. Blazic dirbo asmenine Winonos Ryder asistente, kai viename iš aktorės surengtų barbekiu vakarėlių susipažino su C. Bale`u. Vėliau pora pabėgo į Las Vegasą, kur juos sutuokė Elvio Preslio antrininkas.

Tuo metu C. Bale`ui buvo 26-eri, o S. Blazic – 30 metų. Kai už vaidmenį juostoje „Kovotojas“ (angl. „The Fighter“) C. Bale laimėjo „Oskarą“ kaip geriausias antrojo plano aktorius, jis žurnalistams sakė: „Tiesiog pamečiau galvą dėl tų dalykų... (Mano žmonai) tenka mūsų santuokoje gyventi su tiek daug skirtingų personažų. Žinau, kad visa tai nebūtų įmanoma be jos. Ji – tokia puiki, tokia stipri moteris.“

Kitais metais S. Blazic nusifilmavo kaip vairuotoja kaskadininkė juostoje „Juodojo riterio sugrįžimas“ (angl. „The Dark Knight Rises“).

8. Paulas Ruddas ir Julie Yaeger

Susituokė: 2003 m. vasarį

Nusifilmavęs proveržiu tapusiame filme „Jokio supratimo“ (angl. „Clueless) (1995 m.), P. Ruddas persikėlė į Niujorką ir, filmo režisierės Amy Heckerling patartas, susirado reklamos agentą.

Vos atvykęs į miestą, P. Ruddas nuėjo tiesiai pas savo agentą, kur taip pat reklamos agente dirbo ir J. Yaeger. Kadangi P. Ruddas vėlavo į perklausą, J. Yaeger pasisiūlė nuvežti lagaminus į aktoriaus draugo butą. P. Ruddas Manhatene beveik nieko nepažinojo, todėl po kelių dienų pakvietė J. Yaeger pietų, o kas vyko toliau, kaip sakoma, tegu lieka istorijai.

9. George Clooney ir Amal Alamuddin

Susituokė: 2014 m. rugsėjį

Ilgai laikytas vienu iš garsiausių Holivudo viengungių, G. Clooney įsimylėjo libaniečių kilmės britų žmogaus teisių advokatę A. Alamuddin, kai bendras draugas ją atsivežė į aktoriaus namus prie Komo ežero.

2014 m. Venecijoje ištekėjusi už G. Clooney, A. Alamuddin 2017 m. pagimdė dvynukus Ellą ir Alexanderį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi