Veidai

2020.03.09 11:34

Filmas, knyga ir daina, padedantys Simonai Burbaitei atitrūkti nuo kasdienybės

„Linkiu kiekvienam surasti laiko apkabinti brangų žmogų, perskaityti gerą knygą, pasižiūrėti gerą filmą, pasiklausyti geros muzikos ir atrasti bent vieną dalyką, kuriuo galite pasidžiaugti“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“ sako modelis ir tinklaraštininkė Simona Burbaitė, pasidalijusi savo rekomendacijomis.

„Manau, šiandien visi gyvename labai intensyvų gyvenimo būdą, todėl labai svarbu susikurti erdvę, kurioje galima nusiraminti, atpalaiduoti kūną ir protą, atitrūkti nuo kasdienybės. Tokie dalykai – knygos, kinas, muzika“, – pasakoja Simona.

Sarah Wilson „Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole“

Būtent šią knygą šiuo metu skaito S. Burbaitė. „Man labai aktualios asmeninio tobulėjimo knygos, nemažai jų esu perskaičiusi, nemažai jų yra ir mano lentynoje. Nesakau, kad jei norite ką nors pakeisti gyvenime, tai gali padaryti kitas žmogus, specialistas ar knyga, bet tikiu, kad perskaityti žodžiai gali įkvėpti pokyčiams. S. Wilson knyga taip pat neatsitiktinai atsidūrė mano rankose.

Manau, kad šiandien labai daug žmonių patiria įtampą ir nerimą. Žiūrint iš šono atrodo, kad kai kurie žmonės gimė su gyvenimo vadovėliu rankose, kuriame parašyta, kaip teisingai reikia gyventi, tačiau iš tiesų nė vienas nežinome kaip tai padaryti. Tokios knygos gali padėti pakeisti mąstymą ar suvokimo ribas“, – svarsto S. Burbaitė.

„Sabrina“, rež. B. Wilder, 1954 m.

S. Burbaitė pasakoja mėgstanti juodai baltą kiną ir yra mačiusi visus filmus, kuriuose vaidina aktorė Audrey Hepburn. „Sabrina“ – vienas gražiausių filmų apie labai gražią meilę.

Jai Paul „All Night“

„Neįsivaizduoju savo gyvenimo be muzikos – viena gražiausių dainų, kuri niekada neatsibosta Jai Paul „All Night“, kurios ir klipas labai gražus“, – sako Simona.

Jai Paul - All Night (track 15) + CHIX track 14 from Matthew Greenaway on Vimeo.

Išsamiau – reportaže.

Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis I d. Naują kūrinį pristačiusi Beatrich: buvau padariusi pertrauką su muzika, dabar – grįžtu į eterį