Veidai

2020.03.07 08:04

Monika Linkytė rytą pradeda sau palinkėdama jaustis gerai

LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2020.03.07 08:04

Nors kiekviena dainininkės Monikos Linkytės diena prasideda vis kitaip, ji sako labiausiai mėgstanti rytus, kuomet nereikia niekur skubėti. „Rytais galvoju apie laukiančią dieną, ramiai susidėlioju, kur, ką ir kada turiu nuveikti, ir palinkiu sau gerai jaustis“, – LRT RADIJUI pasakoja atlikėja.

„Kiekvienas mano rytas atrodo gana skirtingai, vienos formulės mano rytui nėra. Visgi tobuliausias rytas man yra tada, kai nereikia niekur skubėti. Nesu iš tų, kurie miegotų labai ilgai. Nuostabiausi man yra vasaros rytai, kai 7 val. ryto danguje jau šviečia saulė“, – apie savo rytus pasakoja M. Linkytė.

Atlikėja sako rytais mėgstanti ramiai pasimėgauti puodeliu kavos, paskaityti knygą ir suplanuoti dieną. „Rytais visada susidėlioju, kur, ką ir kada noriu nuveikti, kur turiu būti, ir palinkiu sau gerai jaustis. Jei lieka laiko, mėgstu pagalvoti, kaip aš norėčiau jaustis kiekviename susitikime, koncerte ar bet kur kitur, kur tądien būsiu santykyje su savimi ir kitu žmogumi“, – pasakoja M. Linkytė.

Dainininkė sako rytais besikelianti įvairiu metu, tačiau dažniausiai – pusę aštuntos. Paklausta, kas geriausiai ją išbudina, ji sako, jog tai – neįmantrus ir laiko patikrintas „žadintuvas“: „Nieko stebuklingo, tiesiog kava su labai daug pieno.“

Įprastai M. Linkytė nepusryčiauja, o valgo tik tada, kai nereikia niekur skubėti. „Dažniausiai valgau avokado skrebutį su keptu kiaušiniu arba kiaušinienę su sūriu“, – kalba atlikėja.

M. Linkytė pasakoja, jog vienas iš jos ryto ritualų – nubudus pirmą dienos pusvalandį į rankas neimti telefono, giliai pakvėpuoti ir susidėlioti dienos planus.

„Kitiems patarčiau atrasti jėgų atsikelti šiek tiek anksčiau ir lankyti jogą. Mano rytai su joga būna nuostabūs – pasikraunu gerų emocijų, paleidžiu blogas. Tada savaitė gali būti visokia, tačiau per ją aš jaučiuosi užtikrintai ir gerai“, – pasakoja M. Linkytė.

Visas pokalbis – vasario 27 d. eteryje skambėjusios LRT RADIJO laidos „Ryto garsai“ įraše


Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.