Veidai

2020.03.07 21:00

„Dainuok su manim“ vėl krito kaukės: mažuosius dainuoti kvietė Migloko, Iglė, Vagelis ir Lubys

LRT.lt 2020.03.07 21:00

Į LRT TELEVIZIJOS projekto „Dainuok su manim“ studiją žengė dar keturi atlikėjai, prisidengę kaukėmis, laidos metu jų tapatybės buvo atskleistos – Edgarą Lubį, Gabrielių Vagelį, Iglę Bernotaitytę, Migloko ir jų mažuosius partnerius jau visai netrukus išvysime muzikinėse kovose.

Ant projekto scenos pasirodė dvylika vaikų, pademonstravusių savo talentus, tačiau tik keturiems iš jų nusišypsojo laimė ir žinomi šalies atlikėjai, vakaro pradžioje pasislėpę po kaukėmis, pakvietė juos dainuoti duetu.

Migloko dainuos kartu su Stela Švenčionyte, Iglė su Dominyku Navicku, G. Vagelis su Migle Kovieraite, o E. Lubys su Vakare Jarmalavičiūte.

Dainuok su manim. Antrojoje atrankoje – dar dvylika mažųjų talentų: kas pakerėjo už kaukių pasislėpusias žvaigždes?

Viso vakaro metu apsispręsti žvaigždėms padėjo patariamąjį balsą turinti komisija: kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė, LRT populiariosios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys ir muzikantas, kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano. Daugiausiai komisijos prireikė E. Lubiui, kuriam partnerį išrinko projekto teisėjai.

Praėjusį šeštadienį taip pat susikūrė keturios poros: Vega Kavaliauskaitė ir Jurijus Veklenko, Rusnė Varanavičiūtė ir Dainotas Varnas, Onutė Mingė Slušnytė ir Ieva Zasimauskaitė bei Kristupas Kerulis ir Monika Linkytė.

Projekto vedėjai – TV žiūrovų numylėtinė Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir kiek vėliau prie jos prisijungsiantis žiūrovų taip pat jau pasiilgtas Giedrius Savickas.

„Dainuok su manim“ – naujas LRT TELEVIZIJOS projektas, kurio ašimi taps talentingų vaikų ir ryškiausių Lietuvos žvaigždžių duetų konkursas.