Veidai

2020.03.03 19:18

Leono Somovo rekomendacijos: nuo vaikystės grupės dainos iki mėgstamiausio aktoriaus filmų

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.03.03 19:18

Jei stokojate idėjų, ką žiūrėti, skaityti ar ko klausytis, muzikos kūrėjas ir prodiuseris Leonas Somovas su LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ dalijasi savo rekomendacijomis.

Anot pašnekovo, dieną praleidus įrašų studijoje, skaityti knygą ar žiūrėti filmą – vienas malonumas. Jam tai padeda atsiriboti nuo skaitmeninio išsiblaškymo.

Peteris Hoegas „Tylioji mergaitė“

„Kaip tik dabar skaitau šią knygą. Man patinka autoriaus stilius, o pati knyga labai įtraukia – istorija apie žmogų, kuris turi absoliučią klausą ir viską pasaulyje gali įvardyti natomis, garsine derme, gali palyginti su kokia nors kompozicija. Tas pasaulis, matomas menininko akimis, nupasakotas labai vaizdingai“, – apie jam patikusią knygą kalba L. Somovas.

„Massive Attack“ – „The Spoils“

Vieną dainą muzikos kūrėjui išsirinkti sunku. „Labai sunku atsakyti. Kartais tai priklauso nuo nuotaikos, o būna nuo tam tikro etapo. Žinoma, yra grupių, kurios patinka nuo vaikystės, viena tokių – „Massive Attack“. Galbūt rekomenduočiau paklausyti dainos „The Spoils“, gražios, jautrios“, – rekomandacija dalijasi jis.

„Between Two Ferns“

Labiausiai Leonui patinka prisiminti filmus, pakeliančius nuotaiką. „Man labai patinka aktorius Zachas Galifianakis, o visai neseniai buvo ir filmas „Between Two Ferns“, apie jo kurtą laidą. Man labai patinka aktoriaus požiūris į gyvenimiškas, humoro jausmas, jo vaidyba“, – pasakoja L. Somovas.

Išsamiau – laidos reportaže.

Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis I d. Pažinkime LDK Valdovų rūmus: kokios muziejaus veiklos ir kas slepiasi jo fonduose?
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt