Veidai

2020.03.03 13:18

„The Roop“ gerbėjai toliau stebina – dainai kuria klipus, o šokį atkartoja net ledo eketėje

LRT.lt2020.03.03 13:18

Šių metų „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovausiantys „The Roop“ ir jų daina „On Fire“ kone dvi savaites buvo laikoma pagrindine pretendente laimėti Roterdame vyksiantį dainų konkursą. Ir nors pirmadienį lažybininkų lentelėse į priekį išsiveržė nauji favoritai, „The Roop“ ir toliau plečia gerbėjų ratą visame pasaulyje.

Ritmingoji „On Fire“ jau sulaukė „Eurovizija“ besidominčių tinklaraštininkų dėmesio, BBC „The Roop“ titulavo „klasikiniais „Eurovizijos“ publikos numylėtiniais“, grupės gerbėjai mokosi linksmų šokio žingsnelių, o muzikantai perdainuoja dainą ir kuria naujas jos versijas.

Viena tokių – daugiau nei 30 tūkst. kartų „YouTube“ platformoje peržiūrėtas „The Roop“ dainos „On Fire“ remiksas.

Panašu, kad klipo autorius pasirūpino ne tik nauju dainos skambesiu, bet ir jos klipu. Tiesa, jame matyti keistokas vaizdas, šiek tiek nukeliantis į praeitį – fone skambant „On Fire“, matyti šventiniais rūbais apsirengę žmonės, šokinėjantys parašiutais įspūdingo kraštovaizdžio apsuptyje.

„YouTube“ kanalo, kuriame patalpintas vaizdo įrašas, autorius – pasišventęs lietuvių grupės gerbėjas. Jo paskyroje patalpintas ir sumontuotas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotos gerbėjų iš viso pasaulio „On Fire“ šokio akimirkos.

Nuotaikingame vaizdo įraše šokio žingsnelius gerbėjai atkartoja ir namuose, ir kalnuose, ir šokių bei krepšinio aikštelėse, ir net ledo eketėje.

Kurį laiką favoritus laikytus „The Roop“ pakeitė savaitgalį išrinkta Islandijos daina. Ši šalis išrinko Berlyne gyvenančio islandų muzikos kūrėjo ir prodiuserio Daði Freyro įkurtos grupės „Daði & Gagnamagnið“ kūrinį „Think About Things“.

Šios dainos tikimybė laimėti „Euroviziją“ pirmadienio popietę didžiųjų lažybų kontorų buvo vertinama 12 procentų, lietuvių – 11 procentų.

LRT.lt primena, jog šiemet „Eurovizijos“ dainų konkursas vyks Roterdame, Nyderlanduose gegužės 12–16 dienomis.

Lietuvos atstovai pasirodys pirmajame didžiosios „Eurovizijos“ pusfinalyje gegužės 12 dieną. Pirmajame pusfinalyje taip pat pasirodys dar 16 šalių atstovai: Airijos, Australijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Belgijos, Izraelio, Kipro, Kroatijos, Norvegijos, Maltos, Rumunijos, Rusijos, Slovėnijos, Šiaurės Makedonijos, Švedijos, Ukrainos.