Veidai

2020.03.02 15:11

Bare užpultą Alen Chicco nustebino darbuotojų abejingumas: klausė, kodėl išvis čia atėjome

atnaujinta 16:50, baro paskyroje atsiradęs įrašas papiktino komentatorius
LRT.lt2020.03.02 15:11

„Baisiausia pamatyti, kokie abejingi žmonės tam, kas vyksta aplink juos. Baro, kuriame buvome užpulti, darbuotojai net neketino padėti, tik paklausė, kodėl ten ėjome“, – portalui LRT.lt pasakoja atlikėjas Tomas Alenčikas, geriau žinomas kaip Alen Chicco. Jis su drauge šeštadienio naktį buvo užpultas viename sostinės bare.

Savo socialiniame tinkle atlikėjas Alen Chicco pasidalijo žinute apie tai, kad šeštadienio vakarą, po koncerto užsukęs į sostinėje esantį barą „Pilėnai“, buvo užpultas. Vaikiną pribloškė ir baro darbuotojų abejingumas.

Portalui LRT.lt Alen Chicco pasakoja, kad su pora draugų po koncerto užsuko į minėtąjį barą: „Užėjome trise. Kadangi buvau po koncerto, buvau su makiažu ir peruku. Viskas prasidėjo nuo to, kad viena mergina pasakė, jog ne čia pataikėme. Man pasirodė, kad ji pajuokavo ir atsakiau šypsena, tačiau netrukus gavau smūgį į veidą. Aš sutrikau, tik pamenu, kad draugė šaukė, o bare kilo sumaištis.“

Atlikėjo teigimu, bare buvo jo pažįstamų, kurie po incidento stengėsi jį išvesti. „Tačiau pamačiau, kad mano draugė buvo parblokšta ant žemės. Vėliau mums pasakė, kad bare lankosi daug neonacių, kurie nebuvo nusiteikę draugiškai. Kai išėjome į lauką, jie dar bandė mus sekti, bet lauke buvo daugiau žmonių. Mano draugė tada iškvietė policiją“, – pasakoja atlikėjas.

Kol kas pareiškimo policijai dėl įvykio nei Alen Chicco, nei jo draugė neparašė, tačiau planuoja tai padaryti kuo greičiau. Po šeštadienio muštynių atlikėjui po akimi liko mėlynė, neatslūgo ir patinimas ant veido. Iš pradžių jis įtarė, kad jam galėjo būti lūžusi nosis, tačiau po įvykio praėjus porai dienų svarsto, kad ji buvo tik smarkiai sumušta. Draugės kūnas, pasak Alen Chicco, nusėtas mėlynėmis.

„Kai jau buvome išėję į lauką, atėjo ir vienas iš baro darbuotojų ir paklausė, ko mes čia išvis atėjome. Paklausiau, kodėl, gyvendami laisvoje šalyje, negalime laisvai pasirinkti baro, tačiau jis tiesiog uždarė duris man prieš nosį. Mano draugė netrukus suprato, kad bare paliko šaliką ir grįžo jo pasiimti, tačiau užėjus į vidų ją vėl puolė tas pats vyras, o barmenai, matydami, kas vyksta, liko abejingi“, – šeštadienio vakaro įvykius prisiminė Alen Chicco.

Jį stebina tai, kad sostinėje dar likę barų, kuriuose taip elgiamasi. „Aštrių replikų ar komentarų esu sulaukęs ir anksčiau. Tačiau tai veikiau buvo humoras ar pašaipa. Šįkart susidūriau su neapykanta ir agresija“, – patikino pašnekovas.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai žiniasklaidai patvirtino, jog kovo 1 d., 3.15 val buvo gautas iškvietimas, kad Kauno g. esančiame bare vyksta muštynės, kuriose dalyvauja apie 10 žmonių.

Nors policijai atvykus minėtu adresu muštynės nebevyko, vienas 1974 m. gimęs pilietis buvo pristatytas į budėtojų dalinį, jam buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas, priimtas nutarimas.

„Piliečiui surašytas administracinio nusižengimo kodekso 481 straipsnis, 1 dalis, t.y. nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas: necenzūriniai žodžiai ar gestai viešose vietose, įžeidžiamas kibimas prie žmonių, kiti tyčiniai veiksmai, kuriais siekiama pažeisti viešąją tvarką ir žmonių rimtį“, – portalui LRT.lt patvirtino Vilniaus policijos atstovai. Pasak jų, toks nusižengimas užtraukią baudą nuo 30 iki 140 eurų.

Portalui LRT.lt susisiekus su baro „Pilėnai“ atstovais, šie į klausimus atsakyti atsisakė, tačiau patikino, kad savo poziciją apie įvykį praneš baro paskyroje socialiniuose tinkluose. Nors popietę komentaro, dėl to, kas nutiko dar nebuvo, baro darbuotojai, prieš tai pranešę, kad šiandien nedirbs, vėliau savo nuomonę pakeitė ir pasidalijo nauju įrašu, palydėtu sekėjų pasipiktinimo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt