Veidai

2020.02.28 13:36

Princas Harry su karališkosiomis pareigomis atsisveikina muzikos įrašų studijoje

atnaujinta 16:58
LRT.lt 2020.02.28 13:36

Baigdamas savo, kaip karališkosios šeimos nario pareigas, princas Harry apsilankė garsioje „Abbey Road“ studijoje įrašant labdaringą dainą. Tiesa, jis savo socialiniame tinkle pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame jis prie mikrofono kartu su Jon Bon Jovi, taip suintriguodamas, kad gal ir pats uždainuos.

Princas Harry, baigdamas savo kaip karališkosios šeimos nario pareigas, penktadienį garsioje „Abbey Road“ studijoje dalyvaus įrašant labdaringą dainą.

Prieš šešerius metus jis įkūrė sužeistų karių žaidynes „Invictus“. Šiandien žaidynių choras su garsiuoju rokeriu Jon Bon Jovi įrašinės singlą „Unbroken“ ir Harry aplankys juos garsiojoje Londono „Abbey Road“ studijoje, kur bitlai įrašė vienuolika iš trylikos savo albumų.

„SussexRoyal“ paskyroje „Instagram“ tinkle, yra ir video, kaip Bon Jovi dalijasi patarimais su Harry. Pažadama, kad bus įkelta ir daugiau informacijos.

Ir nors buvo tokių, kurie tikėjosi, kad uždainuos ir pats Harry, socialiniame tinkle pasirodė ir kitas vaizdo įrašas, kuriame teigiama, kad princas dainavimą paliko profesionalams ir pats nedainavo.

View this post on Instagram

Testing, testing🎙… • Recorded inside Abbey Road Studios, home to The Beatles and other music legends, The Duke of Sussex joins Jon Bon Jovi and the Invictus Games Choir for a special live session in aid of the Invictus Games Foundation. The song being played, called ‘Unbroken’, was created by Jon Bon Jovi to shine a spotlight on those veterans living with Post Traumatic Stress Injury (PTSI), to honour their service and acknowledge the strength of the Armed Forces community. The Duke and JBJ are both strong supporters of the military community, with The Duke founding the Invictus Games in 2014. The Invictus Games Choir, made up of wounded, injured and sick veterans and serving personnel from all services and different ranks of the UK Armed Forces, have come together to use the power of music to aid their recovery. Although The Duke was unable to sing, leaving the vocals to the professionals, the special single that was recorded in Studio 2 where The Beatles recorded 11 out of their 13 albums, and will be released in March in support of the @WeAreInvictusGames. Video © SussexRoyal

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Prieš kelias dienas, pirmą kartą po oficialaus pareiškimo, kad atsitraukia nuo savo oficialių pareigų karališkoje šeimoje, Princas Harry apsilankė Didžiojoje Britanijoje. Vizito metu jis paprašė, kad nuo šiol į jį būtų kreipiamasi tik vardu, buvo pranešama „Sky News“. Harry jau kurį laiką su savo žmona Meghan ir sūnumi Archie gyvena Kanadoje.

Harry su žmona Megan Markle baigs karališkąsias pareigas kovo 31-ąją ir nusileido monarchijos nurodymui savo būsimuose projektuose nevartoti žodžio „karališkasis“.

Kanada, kur pora žada leisti daug laiko, paskelbė, kad nuo balandžio nebesirūpins jos apsauga.