Veidai

2020.02.26 15:03

Atlikėja Duffy nutraukė tylą: socialiniame tinkle prisipažino, kad buvo išprievartauta

Neringa Šarmavičiūtė, ELTA, LRT.lt2020.02.26 15:03

„Grammy“ statulėle apdovanota Velso dainininkė Duffy antradienį pareiškė nusprendusi nutraukti tylą ir papasakoti, kad kadaise buvo užpulta, apsvaiginta narkotikais, išprievartauta ir kelias dienas laikyta nelaisvėje. Šis įvykis, anot atlikėjos, yra susijęs su ilga jos pertrauka nuo muzikos ir kūrybos, dėl šios traumos ji ne vienerius metus vengė visuomenės dėmesio.

Dainininkė jautrioje instagrame paskelbtoje žinutėje teigė, kad dabar jaučiasi gerai ir yra saugi, tačiau jai prireikė daug laiko atsigauti.

„Jūs galite tik įsivaizduoti, kiek kartų galvojau apie tai parašyti (...). Daugelis iš jūsų svarstote, kas man nutiko, kur aš dingau ir kodėl. Su manimi susisiekė vienas žurnalistas, jis rado būdą mane pasiekti ir aš jam papasakojau, kas nutiko. Jis buvo malonus ir man buvo labai gera galiausiai apie tai prabilti“, – rašė moteris.

Ji sakė nenorėjusi pasauliui rodyti savo liūdesio. „Jums įdomu, kodėl nekalbėjau ir taip neišreiškiau savo skausmo? Nenorėjau pasauliui rodyti liūdesio savo akyse. Klausiau savęs, kaip aš galiu dainuoti iš širdies, jei ji sudaužyta“, – rašė Duffy.

35-erių Duffy 2008 m. išpopuliarėjo su daina „Mercy“. Debiutinis jos albumas „Rockferry“ dainininkei pelnė „Grammy“ apdovanojimą už geriausią popmuzikos vokalinį albumą.

2009 m. atlikėja gavo tris britų muzikos apdovanojimų statulėles. 2010 m. ji išleido dar vieną albumą „Endlessly“, o po to pasitraukė iš viešumos.