Naujienų srautas

Veidai2020.02.21 14:12

Whitney Houston hologramos turas gąsdina žmones

LRT.lt 2020.02.21 14:12

Pernai pasirodžius pranešimui, kad praėjus keleriems metams po Whitney Houston mirties ketinama surengti jos hologramos koncertinį turą, kilo visuomenės nepasitenkinimas, primena CNN. Niekas nepasikeitė ir šiandien, kai jau galima bent pro rakto skylutę žvilgtelėti į būsimą šou.

Planuojama, kad „Vakaras su Whitney: Whitney Houston hologramos turas“ Jungtinėje Karalystėje prasidės vasario 25 d., tačiau per Didžiosios Britanijos televiziją rodoma su juo susijusi filmuota medžiaga sulaukia nevienareikšmių reakcijų.

„Nesakau, kad Whitney Houston hologramos turas bus visiška nesąmonė, tačiau žmonės teigia, kad jos judesiai primena orą pagadinusio sutrikusio „Sims`ų“ personažo mosavimą rankomis,“ – apie hologramos pasirodymą laidoje „This Morning“ savo „Twitterio“ paskyroje rašė vienas šio socialinio tinklo naudotojas.

2012 m. mirusi 48 metų dainininkė yra ne pirma šou verslo atstovė, kurios holograma buvo sukurta.

Laikraščių ir portalų antraštės jau yra mirgėjusios pranešimais apie Tupaco ir Roy`aus Orbisono hologramas.

2018 m. Amy Winehouse teisių perėmėjai paskelbė planuojantys surengti dainininkės hologramos koncertinį turą ir tokiu būdu įamžinti jos pasiekimus.

Ne vieną „Grammy“ apdovanojimą pelniusi A. Winehouse mirė 2011 m., perdozavusi alkoholio. Jai tebuvo 27.

Whitney Houston brolienė, buvusi vadybininkė, o šiuo metu jos palikimą valdanti Pat Houston praėjusiais metais paskelbtame pareiškime teigė: „Whitney labai didžiavosi savo šeima, kuriai priskirdavo ir savo gerbėjus.“

„Ji dievino savo klausytojus, todėl esame tikri, kad jai būtų patikęs šis holografinis teatralizuotas pasirodymas, – teigė Pat Houston. – Tokio lygio renginys tikrai vertas dėmesio. Šis koncertinis turas suteiks galimybę klausytojams dar ilgai girdėti nuostabų Whitney balsą ir jausti jos aistrą muzikai, dalintis ja su ateinančiomis kartomis.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi