Naujienų srautas

Veidai2020.02.23 09:31

Žavioji ir darbščioji Gabrielė Martirosian mini gimtadienį

LRT.lt 2020.02.23 09:31

Modelis, LRT TELEVIZIJOS veidas ir LRT RADIJO balsas, verslininkė, aktorė – panašu, jog Gabrielė Martirosian gyvenime sukasi tarsi darbščioji bitelė. Savo pasiekimais ji stebina ne vieną ir tik įrodo – norint užkopti į karjeros aukštumas, amžius nėra kliūtis. Vasario 23 d. ji mini 29-ąjį gimtadienį.

„Aš darau tik tai, kas man labai patinka. Sulaukiu tik tokių pasiūlymų, kuriems visada sakau „taip“. Turbūt ateis laikas, kai reikės išmokti pasakyti ir „ne“. Kol kas tai sudėtinga“, – apie tai, kaip nepasimeta nesibaigiančių darbų verpete, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ yra sakiusi G. Martirosian.

Ir nors darbas darbą veja, G. Martirosian sako atrandanti laiko ir pomėgiams, kurių turi ne vieną. „Pomėgių iš tiesų turiu daug. Tačiau kai turiu laisvą minutę dažniausiai į rankas čiumpu knygą. Kai studijavau lietuvių filologiją, mano darbo stalas būdavo nukrautas knygomis, nes to reikalavo studijos. Po to nuo skaitymo padariau pertrauką, o dabar vėl skaitau su malonumu. Skaitymas plečia žmogaus akiratį ir ugdo sąmoningumą“, – laidoje sakė G. Martirosian.

Paklausta, ką rekomenduotų perskaityti kitiems, ji išskyrė Franko Ostaseskio knygą „Penki kvietimai“.

„Knyga apie tai, kaip mirtis gali pamokyti gyventi visavertį gyvenimą. Gal gąsdina šis apibūdinimas. Knygoje yra labai daug mirties, bet ir labai daug gyvenimo. Tai yra pirma knyga, kurioje tiek daug pasižymėjau. Norisi ją skaityti dar ir dar kartą. Labai geri pamokymai, kaip reikia gyventi“, – „Labame ryte“ kalbėjo G. Martirosian.

Praėjusią vasarą G. Martirosian gyvenime įvyko reikšmingas pokytis – visa jos šeima nutarė oficialiai pasikeisti pavardę. Tada moteris pasakojo, jog LRT RADIJO eteryje šalia savo vardo išgirdus naują pavardę, jos kūnu perbėgo šiurpuliukai.

„Tai normalu, nes ne vienerius metus gyvenau su Martirosianaitės pavarde. Tačiau dabar galiu džiaugtis kūnu skraidančiais drugeliais. Dar prieš trečiadienio radijo laidą kolega Darius Užkuraitis juokaudamas manęs klausė, ar aš esu nauja vedėja. Profesine prasme – esu ta pati Martirosianaitė, tačiau nuo šiol pavardė, oficialiai įrašyta dokumentuose – Martirosian“, – anksčiau portalui LRT.lt sakė G. Martirosian.

Gabrielė išties didžiuojasi gilias šaknis turinčia armėniška Martirosian pavarde, atskleidžiančia jos identitetą. Radijo laidų vedėja turi ir tai įrodantį dokumentą – Jerevane gimusio tėčio dokumentus, kuriuose įrašyta ir senelio, Akiles Martirosian pavardė.

„Tai tapo esminiu dokumentu, kurio pagrindu buvo galima ištaisyti pavardėje įsivėlusią klaidą. Mano atveju, pavardės keitimo procedūra nebuvo sudėtinga, nes metrikacijos biuras pripažino joje įsivėlusią klaidą“, – tikino G. Martirosian.

Televizijos ekrane nuolat besišypsanti G. Martirosian sako, jog jos gyvenime pasitako visokių dienų – ir šviesių, ir tamsesnių, tačiau svarbiausia – nenukabinti nosies ir žvelgti į priekį. Visgi G. Martirosian sako tik neseniai išmokusi sąžiningai atsakyti į klausimą „kaip tu?“.

„Visaip – būna geriau, būna ir blogiau. Atsakymas „gerai“, mano galva, nėra iki galo sąžiningas ir tikslus. Juk vieną dieną kažkur nuolat skubame, gyvename įtampoje, kitą – viskas klostosi ramiau ir gali būti labiau atsipalaidavęs. Kiekvienam būna pakilimų ir duobių, kai net iš namų nesinori išeiti“, – yra pasakojusi ji.

Paklausta apie ateities planus, ji tada sakė besitikinti, jog viskas ir toliau tekės savo vaga. „Mano planai yra susiję su mano dabartimi. Gyvenu etape, kuriame pildosi mano karjeros tikslai, tad tikiuosi, kad ir toliau dirbsiu LRT, vesiu savo radijo laidas, plėtosiu verslus. Svarbiausia, kad ir aš, ir mano artimieji būtų sveiki ir fiziškai, ir psichologiškai“, – sakė G. Martirosian.

Šiandien – 29-asis Gabrielės Martirosian gimtadienis: nuo karūnos grožio konkurse iki svajonių apie „ilgai ir laimingai“
Paklausk žvaigždės. Įvairiaspalvių jausmų paletę paveldėjusi Gabrielė Martirosian: svarbiausias dalykas – neneigti savo emocijų
„Labas rytas, Lietuva“ I dalis. Gabrielė Martirosian: sulaukiu tik tokių pasiūlymų, kuriems norisi sakyti „taip“
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi