Naujienų srautas

Veidai2020.02.17 17:18

Kas kaip moka, tas taip šoka: „The Roop“ moko, kaip teisingai atlikti „On Fire“ judesius

LRT.lt 2020.02.17 17:18

Penkios judesių serijos – ir jūs jau galite vadintis tikrų tikriausiu grupės „The Roop“ ir dainos „On Fire“ gerbėju. Grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius pasidalino instrukcija, kaip nepriekaištingai sušokti jau spėjusį išpopuliarėti šokį.

Iš pirmo žvilgsnio šis šokis gal ir neatrodo sudėtingas, tačiau pabandžius judesius atkartoti, pavykta toli gražu ne kiekvienam.

Energingą ir originalų šokį sudaro penkios judesių serijos. Vaizdo klipe, paaiškinančiame, kaip jas atlikti, judesiai iš pradžių rodomi lėtai ir be muzikos, po to – su muzika ir tokie, kokius juos matote ant scenos.

View this post on Instagram

//LT// ON FIRE dance! Klausėte žingsnių - duodame! Išmok žingsnius, nusifilmuok, pasidalink su prierašu #OnFireDance ir atsiųsk video mums (per wetransfer.com labai patogu). O mes sudėsime viską į vieną vaizdo klipą! Svarbiausia yra nuotaika - nepersistenk. 1-2-3-GO! Tech. dalykai: Filmuoti gali ir vertikaliai, ir horizontaliai. Gali įmesti download linką mums per IG Arba atsiųsk į paštą info@theroop.com . //EN// ON FIRE dance! You were asking for the dance moves - we give them to you! Learn the moves, film yourself, share the video with #OnFireDance tag and send it to us(wetransfer.com is really easy). We will put all of your clips together into one music video! Don't overdo it, what matters is the mood. 1-2-3-GO! Technical stuff: You can film either vertically or horizontally. You can share the download link directly with us on IG Or send it to info@theroop.com #OnFireDance #theroop #eurovision #eurovizija #dance #dancechallenge #eurovision2020

A post shared by THE ROOP (@theroopband) on

Išmokti šokį ir prisijungti „The Roop“ kvietė dar prieš „Eurovizijos“ atrankos finalą.

Byrant paskutinėms valandoms iki „Eurovizijos“ atrankos finalo – pašėlęs „The Roop“ šokis su gerbėjais
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi