Veidai

2020.02.17 10:51

Geras ženklas: oficialiame „Eurovizijos“ kanale „The Roop“ daina šiuo metu pirmauja

atnaujinta 11.08
LRT.lt2020.02.17 10:51

Užsukus į oficialų „Eurovizijos“ „Youtube“ kanalą sužiba viltis dėl šių metų Lietuvos atstovų konkurse. Grupės „The Roop“ daina „On Fire“ įkelta tik šeštadienį, bet pagal peržiūrų skaičių jau lenkia iki tol lyderiavusią Australijos atstovų dainą.

Kai tik paaiškėja, ką kokia šalis siunčia į didžiąją „Euroviziją“, daina netrukus atsiranda oficialiame konkurso „Youtube“ kanale, o gerbėjai suskumba ją žiūrėti ir vertinti.

„The Roop“ daina „On Fire“ pirmadienį prieš pietus jau buvo peržiūrėta daugiau nei 350 tūkst. kartų ir šiuo metu turi daugiausiai peržiūrų. Ji aplenkė ir Australijos atstovų „Montaigne“ dainą „Don‘t Break Me“, kuri iki tol buvo gerokai atitrūkusi nuo kitų paskelbtų kūrinių. Turint omenyje, kad australų daina „Youtube“ sukasi jau visą savaitę, – Lietuvai toks populiarumas išties geras ženklas.

Konkurso gerbėjai „The Roop“ dainą giria, o kai kurie smagiai komentuoja, kad nebegali nustoti jos klausytis.

Trečias pagal populiarumą įrašas – vaizdo klipas apie šių metų Rumunijos atstovę „Roxen“. Paskelbtas praėjusią savaitę jis jau surinkęs kiek daugiau nei 127 tūkst. peržiūrų.

Šiemet „Eurovizijoje“ dalyvaus 41 šalis. 21 jau yra išrinkusi savo atstovus, tačiau kai kurie dar nėra išrinkę konkrečios dainos. Konkrečiai žinomos yra 14 dainų, kurios gegužę skambės Roterdame.

Tiesa, nemažai šalių dar nėra paskelbę, kas atstovaus jų šaliai „Eurovizijoje“ gegužę Nyderlanduose.

„The Roop“ Roterdame pasirodys pirmajame pusfinalyje, pirmoje jo dalyje gegužės 12 dieną. Tame pačiame pusfinalyje kaip ir Lietuva pasirodys Šiaurės Makedonija, Norvegija, Baltarusija, Kipras, Kroatija, Švedija, Azerbaidžanas, Malta, Izraelis, Slovėnija, Australija, Ukraina, Rumunija, Airija, Belgija, Rusija.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt