Naujienų srautas

Veidai2020.02.16 13:34

Išgirdę Lietuvos dainą „Eurovizijoje“ užsieniečiai jai prognozuoja sėkmę

LRT.lt 2020.02.16 13:34

Žinia apie grupę „The Roop“, kurią Lietuva siunčia į šių metų „Euroviziją“ Roterdame, kaip mat apskriejo konkurso gerbėjus visame pasaulyje. „The Roop“ ir jų daina „On Fire“ atsidūrė tarp tų, kuriems Nyderlanduose gegužę prognozuojama didžiausia sėkmė.

„Pagal bukmekerius per pusdienį pakilome nuo prieš tai buvusios 21-osios vietos iki pat septintos – sunku prisiminti, kada tokioje stadijoje paskutinį kartą buvome taip aukštai. Kadangi nuo mūsų finalo praėjo nedaug laiko, yra galimybė, kad šioje lentelėje Lietuva dar kils“, – sekmadienį feisbuke rašo „Eurovizijos“ tinklaraštis „Dūzė Pua“.

Beje, „The Roop“ šansai sekmadienį popietę toliau auga. Grupės galimybės vertinamos taip pat kaip Norvegijos ir Australijos atstovų, o pagal skelbiamą lentelę šiek tiek daugiau šansų laimėti „Euroviziją“ turi tik Rusijos, Švedijos arba šiuo metu lyderiaujančios Italijos atstovai.

Kortos atverstos: Lietuva į didžiąją „Euroviziją“ deleguoja „The Roop“

„The Roop“ Roterdame pasirodys pirmajame pusfinalyje, pirmoje jo dalyje gegužės 12 dieną. Tame pačiame pusfinalyje kaip ir Lietuva pasirodys Šiaurės Makedonija, Norvegija, Baltarusija, Kipras, Kroatija, Švedija, Azerbaidžanas, Malta, Izraelis, Slovėnija, Australija, Ukraina, Rumunija, Airija, Belgija, Rusija.

Eurovizija 2020. Finalas. Charizma suliepsnojo: „uždegti“ Roterdamo važiuos „The Roop“
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi