Naujienų srautas

Veidai2020.02.15 20:05

Į „Žalgirio“ areną skubėjo ir greitoji pagalba – vienam iš koncerto „Aš – dalis Tavęs“ atlikėjų pasidarė silpna

LRT.lt 2020.02.15 20:05

Vasario 16-ajai skirtame koncerte „Aš – dalis Tavęs“ ant scenos iš „El Fuego“ trijulės pasirodė tik du nariai. Trečiajam – Pauliui Bagdanavičiui – pasidarė bloga, jam prireikė medikų pagalbos.

Blogai pasijutęs P. Bagadanavičius iki greitosios nuėjo pats, tačiau savo sveikatos būklės nekomentavo. Grupės narys Rokas Spalinskas portalui LRT.lt sakė, kad kol kas nežino, kokia jo bičiulio būklė.

„Kol kas žinau tiek pat, kiek ir jūs. Mano žiniomis, jam svaigo galva, jautė silpnumą. Kadangi vis tiek teko lipti į sceną, nes to čia ir atvažiavome, tik dabar važiuosime žiūrėti, kaip jis jaučiasi“, – po pasirodymo kalbėjo atlikėjas.

Kadangi medikai įvykio vietoje negalėjo nustatyti, kas nutiko P. Bagdanavičiui, jį išvežė į ligoninę, kur atlieka tyrimus.

„Šįryt Paulius kaip tik jautėsi gerai, pasidžiaugė, jog gerai išsimiegojo. Kartu papusryčiavome ir atvykome čia. Gal ir gali būti, kad jaudulio faktorius šiek tiek bus prisidėjęs prie to, bet kol kas sunku pasakyti“, – kalbėjo atlikėjas.

Visgi grupės narys patikino, jog situacija kontroliuojama, ir sakė besitikintis, kad bičiulio sveikata netrukus pagerės.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi