Veidai

2020.02.15 17:12

Tik LRT.lt: „Eurovizijos“ atrankos finalo užkulisiuose – jaudulį slepiančios šypsenos ir paskutiniai patobulinimai

LRT.lt2020.02.15 17:12

Kauno „Žalgirio“ areną užliejo eurovizinis šurmulys. Čia nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalo pasirodymams ruošiasi dalyviai, savo pasirodymus tik ką pasikartoję generalinėje repeticijoje. 21 val. jie susikaus dėl kelialapio į Roterdame vyksiančią didžiąją „Euroviziją“. Nenumaldomai artėjant lemtingam vakarui, portalas LRT.lt apsilankė „Eurovizijos“ atrankos finalo užkulisiuose.

Kai kurie dalyviai tobulinasi makiažą, kai kuriems atliekami paskutiniai sceninių kostiumų pataisymai, kai kurie stebi savo repeticijų pasirodymus ir galvoja apie paskutinius pakeitimus. Ir nors prieš lemtingą vakarą jaudulio netrūksta, „Žalgirio“ arenoje tvyro itin gera nuotaika.

„Eurovizijos“ atranka – finišo tiesiojoje: pasirodymus pasikartoję atlikėjai nekantrauja lipti į sceną

Grimo kėdėje sėdinti KaYra sakė savo pasirodymo laukianti su nekantrumu. „Mano daina apie kaukes, o įvaizdžius, kuriuos pasirenku pasirodymams, aš tiesiog susapnuoju. Šiandien per repeticiją jaučiausi kaip niekada atsipalaidavusi, jaučiausi savimi“, – tiesioginės transliacijos metu kalbėjo atlikėja.

Dainą „Alligator“ atliksianti KaYra juokavo sulaukusi daug žinučių su klausimais, ar nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalo scenoje pasirodys su aligatoriaus kostiumu, tačiau nutarė to nedaryti ir paieškoti originalesnių sprendimų.

Pasirodymui besiruošianti Monika Marija ragino balsuoti. „Neraginsiu balsuoti už mane, raginsiu tiesiog balsuoti“, – sakė atlikėja.

Tiesioginės nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalo transliacijos vedėja Gabrielė Martirosian sakė, kad prieš vakarą jaudinasi ne tik dalyviai, bet ir vakaro vedėjai.

Į nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalo sceną šįvakar žengia aštuoni dalyviai – Aistė Pilvelytė, „The Roop“, Rūta Loop, KaYra, Monika Marija, Monique, MEANDI ir „The Backs“.

Kuris iš aštuonių dalyvių taps Lietuvos atstovu „Eurovizijoje“, paaiškės vakaro pabaigoje.

Lietuvos atstovas pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, pirmoje jo dalyje, gegužės 12 dieną.

Tame pačiame pusfinalyje kaip ir Lietuva pasirodys Šiaurės Makedonija, Norvegija, Baltarusija, Kipras, Kroatija, Švedija, Azerbaidžanas, Malta, Izraelis, Slovėnija, Australija, Ukraina, Rumunija, Airija, Belgija, Rusija.

Tiesioginę nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalo transliaciją 21 val. stebėkite per LRT TELEVIZIJĄ, klausykite per LRT RADIJĄ ir sekite portale LRT.lt.

Nuotraukų galerijoje – išskirtiniai LRT.lt kadrai iš „Eurovizijos“ atrankos finalo užkulisių

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.