Naujienų srautas

Veidai2020.02.15 13:34

„Eurovizijos“ tinklaraštininkas išskyrė Lietuvos atrankos favoritus: gyrė už charizmą ir jautrumą

LRT.lt 2020.02.15 13:34

Prieš nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalą vieno garsiausių tinklaraščių apie dainų konkursą „wiwibloggs“ autorius Williamas Lee Adamsas įvertino Lietuvos nacionalinę „Eurovizijos“ atranką. Anot jo, didžiausio dėmesio verti du – Monique ir „The Roop“ pasirodymai.

Prieš kurį laiką nepriklausomo tinklaraščio apie „Euroviziją“ skaitytojai galėjo sudalyvauti apklausoje ir rinkti Lietuvos nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo!“ favoritus. Daugiausia palaikymo sulaukė Monique ir „The Roop“ pasirodymai. Juos W. L. Adamsas įvertino ir pakomentavo atskiruose vaizdo įrašuose.

„Jei Lietuva pritars „wiwibloggs“ skaitytojams, galbūt Monique išvysime Roterdame“, – rašoma tinklaraštyje. Jos pasirodymas ir surinko daugiausia skaitytojų simpatijų.

„Šiemet Lietuvos nacionalinė „Eurovizijos“ atranka kur kas stipresnė nei praėjusiais metais“, – pastebėjo W. L. Adamsas.

Vaizdo įraše Monique dainą „Make Me Human“ įvertinęs W. L. Adamsas negailėjo pagyrų ir sakė, kad Monique ant scenos – labai švelni, o jos pasirodymas išties skoningas.

„Tu esi žmogus, nes turi emocijų! – susižavėjimo Monique daina neslėpė tinklaraštininkas. – Tavo trapumas ir pažeidžiamumas – tavo stiprybė“, – į atlikėją kreipėsi „Eurovizijos“ mylėtojas.

Jam patiko ir skoningas Monique įvaizdis bei apanga. „Ji dainuoja ne dėl „Eurovizijos“, jos pasirodymas – dėl meno“, – kalbėjo W. L. Adamsas. Pasak jo, dainą pagyvina ir įspūdinga pasirodymo scenografija.

„The Roop“ pasirodymas „On Fire“ tinklaraštininkui pasirodė bohemiškas. Žinoma, nepastebėti neliko ir Vaidoto Valiukevičiaus bei jo komandos šokio judesiai.

„Beprotiška! Labai juokinga, puikus šokis. Negaliu atitraukti akių“, – kalbėjo tinklaraštininkas, pritardamas „The Roop“ vokalistui.

„Pagrindinis žodis, apibūdinantis šį pasirodymą – originalumas. Šis pasirodymas labai unikalus, muzikalus ir linksmas“, – įspūdžiais dalijosi W. L. Adamsas.

Kas žengs į didžiąją „Eurovizijos“ sceną Roterdame, Nyderlanduose, paaiškės jau šiandien. Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas LRT TELEVIZIJOS, LRT RADIJO eteryje ir portale LRT.lt nuo 21 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi