Veidai

2013.02.05 10:09

O. bin Ladeno mirties vietoje – pramogų parkas

LRT.lt 2013.02.05 10:09

Pakistanas ruošiasi už 30 mln. dolerių statyti pramogų parką mieste, kuriame buvo nušautas garsiausias pasaulio teroristas Osama bin Ladenas.  

Pakistanas ruošiasi už 30 mln. dolerių statyti pramogų parką mieste, kuriame buvo nušautas garsiausias pasaulio teroristas Osama bin Ladenas.

20 hektarų plote planuojama įrengti restoranus, paveldo centrą, dirbtinius krioklius – visa tai visai netoli vietos, kurioje JAV kariuomenės SEAL kovotojai 2011 metų gegužės 2 dieną nukovė „Al Qaeda“ lyderį.

Šiaurės vakarų provincijos gubernatorius Syedas Aqilas Shahas teigia, kad pramogų parkas bus viešojo ir privataus sektorių partnerystės rezultatas, kuriuo siekiama skatinti provincijoje turizmą ir pagerinti miesto įvaizdį.

„Čia bus paveldo centras, laukinės gyvūnijos zoologijos sodas, maisto gatvė, nuotykių ir parasparnių klubai, kriokliai ir bėgimo  takeliai“, – naujienų agentūra AFP cituoja gubernatorių.

Pramogų parko statyba prasidės šių metų vasario pabaigoje arba kovo pradžioje. Planuojama, kad jų trukmė – 8 metai.

Abotabadas – tylus miestelis Himalajų prieškalnėje, nuo Pakistano sostinės Islamabado nutolęs 50 km. Tai mėgstama Pakistano turtingųjų laisvalaikio leidimo vieta, praneša portalas huffingtonpost.com.

Šiame mieste taip pat veikia ir elitinė Pakistano karininkų akademija.

Tačiau gubernatorius teigia, kad būsimas projektas nieko bendro neturi su O. bin Ladenu.

„Projektas nieko bendro neturi su Osama bin Ladenu. Mes norime skatinti regione turizmą, o tai vienas iš būdų“, – cituojamas gubernatorius  Syedas Aqilas Shahas.