Naujienų srautas

Veidai2020.02.16 16:39

Agnės Kuzmickaitės drugeliai plazdėjo Londono mados savaitėje, kūrėja pasidalijo keliomis akimirkomis

LRT.lt 2020.02.16 16:39

Dizainerė Agnė Kuzmickaitė pirmoji šalies kūrėja, kurios kolekcija pristatyta ant Londono mados savaitės podiumo. Kūrėja šiuo savo pasiekimu pasidžiaugė socialiniuose tinkluose ir parodė kelis naujosios kolekcijos modelius.

Prieš išvykdama į Londoną dizainerė portalui LRT.lt pasakojo, kad patekti į mados savaitę nėra taip paprasta – organizatoriai prašo atsiųsti darbų portfolio, mados industrijos atstovų rekomendacijas, domisi kūrėjo pasiekimais ir netgi tuo, kokiuose žurnaluose buvo publikuojami dizainerės darbai ar kokios žvaigždės jais puošėsi.

Praėjusiais metais A. Kuzmickaitės glaustinuke su drugeliais puošėsi ir atlikėja Rita Ora. Kūrėja įsitikinusi, kad ir tai prisidėjo prie to, kad ji buvo atrinkta tarp kūrėjų, kolekcijas pristačiusių pagrindinėje programoje.

„Rudens ir žiemos kolekcijoje dominuos šiems sezonams būdingos spalvos, o prie jų bus derinamos ryškiaspalvės detalės, netradicinės faktūros. Šia kolekcija noriu kalbėti apie sugebėjimą džiaugtis kasdienybe tokia, kokia ji yra.

Lyginant su ankstesniais laikotarpiais, dabar gyvename ganėtinai ramiai. Nors ore tam tikra įtampa kartais gali ir pasijausti, noriu kalbėti apie tai, kad, nepaisydami visko, turime mokėti atrasti džiaugsmą“, – apie naujausią kolekciją pasakoja A. Kuzmickaitė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą