Veidai

2020.02.15 23:22

„Eurovizijos“ atrankos nugalėtojai „The Roop“ prieš finalą vis niūniavo Monique dainą, o į gerbėjus kreipėsi angliškai

atnaujinta 00.01
LRT.lt2020.02.15 23:22

Kelias savaites virusios eurovizinės aistros šiandien pasiekė kulminaciją. Po nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalo susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, jog į didžiąją „Euroviziją“ Roterdame, Nyderlanduose keliauja „The Roop“ .

STEBĖKITE ĮRAŠĄ:

„The Roop“ spaudos konferencijoje nevirpėjo: ši pergalė – tik mūsų kelionės pradžia

Grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius tikino, jog atsipalaiduoti po atrankos finalo jam nereikės, nes puikiai atsipalaiduoja scenoje, tačiau yra nusiteikęs gerai pailsėti ir, kaip pats sako, toliau gyventi įprastą gyvenimą.

„Į šį konkursą ėjome turėdami ne viziją, kad jį būtinai laimėsime, bet tiesiog eidami čia tikėjome savo daina. Didžiajame konkurse irgi ja tikime, tikime ir tuo, kad mūsų daina išsiskirs iš kitų kūrinių. Turėsime tobulinti pasirodymą, jo vizualiką, bet tikiuosi geriausio. Jaučiamės tvirtai, manome, kad galėtume imti aukštą poziciją“, – pasitikėjimą spinduliavo „The Roop“ nariai.

Tiesa, V. Valiukevičius prisipažino, jog keletą dienų prieš finalą jo galvoje sukosi ne jų grupės, o Monique daina. „Pastąrasias dienas vis niūnuodavau „Make Me Human“. Atsikeliu ir ji vis man galvoje skamba. O Monique vadybininkas kaip tik gyvena man už sienos. Galvodavau, gal per garsiai niūniuoju“, – šmaikštavo atlikėjas.

Visgi netrukus jis surimtėjo ir pabrėžė, jog ši sėkmė – didelio darbo ir nuoširdaus tikėjimo rezultatas. „Manau, kad didelė balsų persvara įrodo, kad jei sieki svajonės, turi labai savimi tikėti. Tai yra dar vienas įrodymas kiekvienam žmogui, kad jeigu tiki – eik, siek ir parodyk geriausią, ką turi“, – sakė V. Valiukevičius.

Pasveikinti „The Roop“ atėjo ir Latvijai „Eurovizijoje“ atstovausianti Samanta Tina. „Esu labai laiminga dėl jūsų grupės. Manau, mūsų dainos truputėlį panašios. Man labai patiko jūsų pasirodymas, jis buvo ikoniškas. Visi šoks taip, kaip jūs, pamatysite. Džiaugiuosi, kad lietuviai šiemet tikrai labai stiprūs dalyviai „Eurovizijoje“, – kalbėjo atlikėja.

„The Roop“ kreipėsi ir į gerbėjus iš užsienio, kurių jau spėjo suburti nemenką būrį. „Noriu perduoti žinutę žiūrovams iš užsienio. Ši pergalė – tik mūsų kelionės pradžia. Nekantraujame su jumis visais susitikti, žinau, kad bus smagu. Mes atvykstame“, – šypsojosi V. Valiukevičius.

2020 m. „Eurovizija“ vyks Roterdame, Nyderlanduose, gegužės 12–16 dienomis. Lietuvos atstovas pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, pirmoje jo dalyje, gegužės 12 dieną.

Tame pačiame pusfinalyje kaip ir Lietuva pasirodys Šiaurės Makedonija, Norvegija, Baltarusija, Kipras, Kroatija, Švedija, Azerbaidžanas, Malta, Izraelis, Slovėnija, Australija, Ukraina, Rumunija, Airija, Belgija, Rusija.

„Mūsų pusfinalyje yra stiprūs pretendentai – Švedija, Azerbaidžanas, Norvegija, kuriai pastaruoju metu sekasi visai neblogai. Tai šalys, kurios kone automatiškai turėtų patekti į finalą. Pusfinalyje mes neturime savo kaimynų latvių ir estų, nors tai – ne pirmas kartas, tad nereikėtų labai liūdėti, nes latviai ir estai ne visada už mus balsuoja“, – ištraukus „Eurovizijos“ burtus kalbėjo LRT populiariosios muzikos vyr. redaktorius Ramūnas Zilnys.