Naujienų srautas

Veidai2020.02.13 17:54

Didžiosios „Eurovizijos“ naujienas pranešinės translytė Nyderlandų interneto žvaigždė

LRT.lt 2020.02.13 17:54

Šiemet oficialiuose „Eurovizijos“ socialiniuose tinkluose konkurso naujienas pranešinės didžiausia Nyderlandų interneto žvaigždė – translytė makiažo ir plaukų meistrė NikkieTutorials (Nikkie de Jager), skelbia tinklapis eurovision.tv.

NikkieTutorials rengs reportažus iš konkurso užkulisių, raudonojo kilimo ceremonijos, taip pat darbuosis per abu pusfinalius ir finalą.

Socialinių tinklų žvaigždės gerbėjų ratas – milijoninis. „Youtube“ ją seką daugiau 13 mln., o „Instagram“ – 13,8 mln. gerbėjų. NikkieTutorials talentas įvertintas gerokai už Nyderlandų ribų. Ji yra dariusi makiažą dainininkėms Lady Gaga, Jessie J ir kitoms garsenybėms.

„Nuo to momento, kai Duncan Laurence laimėjo Tel Avive, turėjau tik vieną norą – prisidėti prie Nyderlanduose vyksiančios „Eurovizijos“. Kai man pasiūlė prisijungti, jaučiausi pagerbta. Negaliu sulaukti kol pasinersiu į šią unikalią dviejų savaičių patirtį“, – komentavo NikkieTutorials.

Sausio viduryje NikkieTutorials paskelbė, kad gimė kūne, kuriame visada jautėsi blogai ir prisipažino esanti translytė. Nors atsiskleisti ir baiminosi, po jautraus prisipažinimo moteris sulaukė daugybės gerbėjų palaikymo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi