Naujienų srautas

Veidai2020.02.24 06:55

Diana Nausėdienė apie savo ryto ritualus: iš prigimties esu pelėda, bet dabar gyvenimas verčia tapti vyturiu

Pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė LRT RADIJUI sako, kad jos diena prasideda vos pradėjus brėkšti aušrai, o baigiasi neretai tik vidurnaktį. Nors iš prigimties sako esanti pelėda, greitas gyvenimo ritmas pirmąją ponią pastaruoju metu verčia būti vyturiu.

„Mano rytas prasideda 5 val. – 6:30 val. Atsikeliu ir lekiu, kad atlikčiau viską, kas suplanuota. O mano diena baigiasi 11 val., 12 val., kartais 1 val. nakties“, – apie savo dieną pasakoja D. Nausėdienė.

Anot jos, pastaruoju metu net ir rytinį kavos puodelį tenka išgerti paskubomis. „Kavos puodelis būna tiesiog užpilamas ir greituoju būdu išgeriamas, – juokiasi D. Nausėdienė. – Pavyzdžiui, šiandien ryte paprašiau prezidento, kad padarytų man kavos, bet, deja, neturėjau laiko jos išgerti, nes teko anksčiau išskubėti iš namų“, – pasakoja pirmoji ponia.

D. Nausėdienė sako kartais rytais iš namų susiruošianti per pusvalandį, o kartais jai prireikia ir daugiau laiko – viskas priklauso nuo aplinkybių ir tądien numatytų darbų.

„Iš prigimties esu pelėda, bet dabar gyvenimas verčia tapti vyturiu“, – apie pasikeitusį gyvenimo ritmą kalba D. Nausėdienė.

Visas pokalbis – laidos, transliuotos 2020 m. sausio 30 d., įraše.


LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi