Naujienų srautas

Veidai2020.02.12 18:11

Ieva Zasimauskaitė su vyru Mariumi galutinai apsisprendė: oficialiai skiriasi

LRT.lt 2020.02.12 18:11

Dainininkei ir vienai iš šių metų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos vedėjų Ievai Zasimauskaitei santuokos su vyru Mariumi Kiltinavičiumi išsaugoti nepavyko. Portalui LRT.lt I. Zasimauskaitė patvirtino, kad jiedu oficialiai pradėjo skyrybų procesą.

Apie santuoką ištikusią krizę I. Zasimauskaitė prabilo dar praėjusią vasarą.

„Krizės tikriausiai ištinka kiekvienus santykius. Man netgi atrodo, kad mūsų su Mariumi santykiai buvo viena didelė krizė. Tiesiog atėjo laikas, kai teko apsispręsti, ar toliau eiti su šiuo žmogumi per gyvenimą, ar sukti skirtingais keliais. Tačiau nusprendžiau neskubėti, elgtis racionaliai ir pabandyti dar kartą.

Sutarėme, kad metus laiko stengsimės. Kalbėsimės, bandysime suprasti vienas kito poreikius. Juk dažnai būna, kad susipykę mes net negirdime, ką mums sako artimas žmogus, – mes manome, kad tik mes esame nelaimingi, tik mes esame teisūs ir panašiai.

Su vyru pasikalbėję nusprendėme, kad jei skirsimės, tai turėtume išsiskirti draugiškai, bendru susitarimu ir sudėję visas pastangas išlikti kartu. Tas mūsų projektas apie tai“, – vasarą portalui LRT.lt sakė I. Zasimauskaitė.

Vėliau atlikėja yra pasakojusi vis dar tikinti, kad tikra meilė niekada nežūva.

„Net po mirties ar skyrybų, jei tai buvo tikra, išliks. O meilė gali būti ir broliška, ir visokia kitokia. Aš tikiuosi, kad kada nors mes labai stipriai vienas kitą apkabinsime ir viskas bus taip, kaip kažkada buvo“, – teigė ji.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi