Veidai

2020.02.12 12:00

Režisierius Saulius Baradinskas atlikėjus įamžino iš taip arti, kaip dar nesate matę

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.02.12 12:00

Vaizdo klipuose – žinomi atlikėjai atvirai apie jausmus. Pasak režisieriaus Sauliaus Baradinsko, projektas „Sapiens Music“ – tai kitas formatas, kuriuo atlikėją galime pamatyti iš arti. Projektą sudaro atlikėjų portretai su įkvepiančiomis citatomis už nugarų ir iš labai arti nufilmuota daina.

„Šiuo projektu noriu pakviesti visus į atlikėjus pažvelgti kitaip, nes mes juos dažniausiai matome labai iš toli koncertuose arba per savo telefonus“, – sako LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ viešėjęs S. Baradinskas.

Saulius Baradinskas apie naują vaizdo klipų projektą: jis padeda pamatyti, kokie atviri ir pažeidžiami yra atlikėjai

Naujame jo projekte stambūs planai parinkti neatsitiktinai, režisierius siekia parodyti, kad atlikėjai taip pat yra pažeidžiami, atviri ir jie turi jausmus.

Tiesa, filmuojant ir fotografuojant, buvo atlikėjų, kurie norėjo pakeisti rakursą. Bet S. Baradinskas pastebėjo, kad kuo atlikėjai žinomesni, tuo darbas vyko paprasčiau.

Projekte šiemet suplanuotos 52 dainos – visos atliekamos gyvai, atlikėjas būna labai arti kameros, mikrofono nesimato, tad net atrodo, kad jis dainuoja specialiai tau.

Pirmajame vaizdo klipe – Andrius Mamontovas, po to pasirodys įrašai su Justinu Jaručiu, Jurga, „Kamanių šileliu“ ir kitais.

Laidos įraše – išsamus pokalbis ir A. Mamontovo dainos vaizdo klipas:

Saulius Baradinskas apie naują vaizdo klipų projektą: jis padeda pamatyti, kokie atviri ir pažeidžiami yra atlikėjai