Naujienų srautas

Veidai2020.02.11 11:12

Serialą „Draugai“ gyvenimo dovana laikanti Jennifer Aniston mini 51-ąjį gimtadienį

žiūrėkite įrašą

Seriale „Draugai“ išgarsėjusi aktorė Jennifer Aniston vasario 11 dieną mini 51-ąjį gimtadienį. Aktorė gimė 1969-aisiais Los Andžele (JAV).

Už Rachel Green vaidmenį situacijų komedijoje „Draugai“, J. Aniston pelnė „Emmy“, „Auksinį gaublio“ ir Ekrano aktorių gildijos apdovanojimus. Serialas truko 10 metų nuo 1994-ųjų, J. Aniston išgarsėjo vadindama būtent jame.

Aktorė darbą „Drauguose“ įvardijo kaip gyvenimo dovaną ir pripažįsta, kad nebūtų tiek pasiekusi, jei nebūtų suvaidinusi savo garsiausios personažės Rachel Green.

Jennifer Aniston – 51-eri: aktorė pripažįsta, kad serialas „Draugai“ jai – gyvenimo dovana

Tik pasibaigus serialui, J. Aniston peršoko iš televizijos į didžiuosius ekranus. Vis dažniau ji imasi sudėtingų draminių vaidmenų.
Šiandien ji – daugiausia uždirbančių aktorių sąrašų viršūnėse. J. Aniston turtas vertinamas daugiau kaip 100 mln. JAV dolerių.

Šiuo metu aktorė iš kino sugrįžusi į televiziją – ji su kolege Reese Whiterspoon vaidina seriale „Ryto šou“. Už šį vaidmenį šiemet Ekrano aktorių gildijos apdovanojimuose J. Aniston pelnė geriausios draminio serialo aktorės titulą. J. Aniston vėl ant šios scenos užlipo po 24- erių metų, kai 1996-aisiais serialas „Draugai“ buvo apdovanotas už geriausią aktorių kolektyvą.

Išsamiau – laidos įraše:

Jennifer Aniston – 51-eri: aktorė pripažįsta, kad serialas „Draugai“ jai – gyvenimo dovana
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi